Postele a matrace

Postele a matrace NO+BL : Kancelářské židle

 

Lextra má ambice se stát pro mnohé uživatele a interiéry tou ideální volbou. Je elegantní, vyzývavá a poskytuje vše co je od moderní židle a ergonomie sezení požadováno. V neposlední řadě je vše co Lextra nabízí vyváženo právě takovou cenou, kterou uživatel za takové sezení očekává. Ideální volba, která osloví při mnoha úhlech pohledu. Celočalouněné opěradlo, ergonomicky vytvarovaný sedák a elegantně tvarované područky tvoří dynamický a harmonicky působící celek.

 

Série Lyra je navržena tak, aby splnila všechny požadavky uživatele a přitom v sobě odrážela přívětivý a svěží design. Židle Lyra jsou vybaveny mnoha funkcemi, které je možné nalézt pouze u židlí vyšší kategorie. Funkčním centrem židle je synchronní mechanismus, který spolu s výškově stavitelným opěradlem a výškově stavitelnými područkami zabezpečuje správnou ergonomii sezení každého uživatele.

 

Pluto je série židlí, která bude vynikat v každém interiéru. Dokonale provedený chromovaný rám působivě kontrastuje s černou transparentní síťovinou, tmavšími odstíny kůže nebo potahovou látkou. Židle ovšem také nabízí velmi dobrou ergonomii sezení. U primárních modelů Pluto je čalounění tvořeno transparentní síťovinou atraktivního designu a vysoké kvality. Na ostatních modelech pokrývá přední plochu síťoviny efektně provedené čalounění s příčným prošitím. Područky mohou být efektně ponechány v chromované úpravě nebo s loketní částí čalouněnou černou kůží.

 

Seance představuje moderní a komplexní kolekci konferenčních židlí, která obsahuje modely vhodné pro širokou škálu uživatelů, účelů a interiérů. Kolekce Seance je výjimečná množstvím jednotlivých modelů a jejich provedení. Hlavními rysy židlí Seance je flexibilita v použití, design odolávající času a důvěryhodnost provedení a konstrukce.

 

Tango je výbornou židlí nabízející propracovanou ergonomii sezení, moderní design a řadu individuálních možností nastavení. Tato židle nabízí vše co současný uživatel od moderní židle požaduje. Základní charakteristikou židle je celočalouněné výškově nastavitelné opěradlo, dva typy moderních synchronních mechanik a dokonale provedené multifunkční područky.

 

Židle Twist, to je souhra dřeva, kovu a neotřelého designu. Působivé, ale přitom čisté linie si Vás získají a také dokonale splynou s mnoha interiéry. Twist nabízí snadno stohovatelné židle, ale také i vyšší barové sezení. Jednotlivé modely dle vaší volby mohou být čistě provedeny s povrchově upravenou bukovou tvarovkou nebo být doplněny o čalouněný panel sedáku nebo čalouněný panel opěradla.

 

Kolekce židlí Zeta přináší svěží design, propracovanou ergonomii i všechny potřebné funkce individuálního nastavení pracovní židle. Židle Zeta je zajímavá designem a praktická možnostmi použití. Opěradlo židle je u některých modelů tvořeno samonosnou síťovinou a u jiných je čalouněno. Série Zeta zahrnuje také konferenční sezení. Zeta je moderní židlí a výborným pracovním nástrojem.

 

Storm je sérií židlí, která přináší souhru moderního designu, kvality a dokonalé ergonomie. Tyto faktory pevně provázely celý vývoj a vznik Stormu. Věříme, že Storm skutečně naplní očekávání každého uživatele. Série nabízí širokou paletu modelů v mnoha úrovních výbavy a tedy i možnost vybrat si svůj vlastní Storm.

 

Kolekce Laser je sérií židlí navržených jako sezení pro jakýkoliv interiér nebo uživatele v zajímavém a času odolávajícím designu. Elegance, praktičnost, komfort, výborná ergonomie a možnost doladění židle dle své vlastní potřeby volitelnými doplňky – to je charakteristika kolekce Laser. Plně si uvědomujeme různorodost potřeb jednotlivých uživatelů a projektů a to po stránce designu, funkčnosti i ceny. Z tohoto důvodu kolekce Laser zahrnuje širokou paletu jednotlivých modelů a volitelných doplňků.

 

Židle série Dream jsou jedinečné svou širokou paletou jednotlivých modelů a vysokou estetickou a užitnou hodnotou. Tato série zahrnuje židle s čalouněným sedákem a opěradlem s barevným plastovým sedákem a opěradlem, s područkami či bez područek. Židle jsou stohovatelné, volitelně vybavené spojkami do řad a mohou být v provedení čtyřnohá židle, židle na „pérové“ podnoži a židle vybavená kolečky. Série Dream obsahuje také lavice.

 

Charakteristikou židlí řady Conference je příjemný design, spolehlivost, multifunkčnost a dlouhá životnost. Tato série nabízí volbu určitého typu židle pro různě koncipované interiéry. Všechny židle této řady se vyznačují čalouněným sedákem a celočalouněným opěradlem

 

Polo je moderním celočalouněným sezením nadčasového designu vhodného pro řadu interiérů. Tato série zahrnuje několik modelů s různě koncipovanými podnožemi, které ovlivňují design i funkčnost jednotlivých modelů. Modely s kruhovou či 4-ramenou podnoží jsou příjemné pro uživatele tím, že se na nich během sezení může natáčet či otáčet. Model se 4-ramenným křížem je také vybaven speciálním mechanismem, který po sesednutí uživatele z křesla natočí čalouněnou část křesla vždy zpět do počáteční pozice. Tento mechanismus tedy zaručí, že sezení bude stále upraveno. Polo je komfortní, ale také velmi odolné. Skořepina je vytvořena jako monolitická konstrukce z vysoce kvalitní studené pěny vyztužené ocelovým rámem. To zaručuje dlouhodobé zachování počátečního vzhledu a kvality sezení.

 

Elemetárně tvarovaná řada kancelářských židlí s nečekaným komfortem sezení díky esovitě tvarovanému sedáku,najde uplatnění v moderních interiérech kanceláří a v zasedacích místnostech.

 

Židle Fermato se řadí do třídy nejexkluzivnějších židlí.Tento charakter podtrhuje strohý nadčasový design s důrazem na zvýraznění nerezových částí modelů. Tyto židle se stanou díky designu a vysokou kvalitou zpracování ozdobou každého moderního interiéru s ambicí vyjímečnosti a originality. Nejexkluzivnější křeslo a dvojlavice z nabídky, je pokračováním řady židlí Fermato. Díky jak tvarovému řešení, tak uplatnění podnože z broušeného nerezového profilu.

 

Exkluzivní řada kancelářských židlí,která se vyznačuje výraznými dřevěnými prvky a elegantní kovovou konstrukcí.Standardem je vysoký komfort sezení a kvalita zpracování jenž židlím přisuzuje využití v reprezentačních prosotrách,zasedacích místnostech a kancelářích s charakterem vyjímečnosti.

 

Luxusní řada kancelářských židlí,jejímž dominantním prvkem je štíhlý opěrák tvarovaný tak,aby poskytoval optimální pohodlí. Svým luxusním charakterem,designem a poskytovaným komfortem je tato řada předurčena do kanceláří vyšší třídy a pro lidi s dlouhodobým sedavým zaměstnáním.

 

Klasické kancelářské židle,které se vyznačují svou jednoduchou konstrukcí a moderním dynamickým designem.Společným znakem je subtilní tvarovaný opěrák,který díky svým ergonomickým vlastnostem vyzdvihuje celou řadu mezi nejpohodlnější židle.Těmito vlastnostmi a finanční přívětivosti se židle Noneto hodí do běžných moderních kanceláří a jednacích místností s požadavkem kvalitního sezení.

 

Jedná se otypicky konferenční židle,vhodné zejména k jednacím stolům.Společným prvkem je zajímavě tvarovaná područka z dřevěné lamely,napojená na lehkou kovovou podnož.

 

Kubická forma čalounění s kovovou podnoží. Nedílnou součástí je kvalitní zpracování a komfort sezení, provedení dovoluje ustavení v prostoru.

 

Přesvědčivá kubická forma, vtipný detail lomení vnitřní části čalounění područek a komfort sezení, předurčují oblibu modelu v kancelářích, veřejných prostorách i v bytech.

 

Je tvořen tvarovaným sedákem a opěrákem, který se skládá ze dvou dílu, přičemž jeden díl vytváří tzv. bederní polštářek. Toto uspořádání je zárukou velice pohodlného a zároveň ergonomického sezení. Konstrukce modelu umožňuje variantu se zvýšeným opěrákem čímž se zvýrazní komfort sezení. Bohaté čalounění v kombinaci s subtilní dřevěnou područkou zdůrazňuje atraktivní vzhled této řady.

 

Tento model se díky čalouněným bokům řadí k nejkomfortnějším produktům firmy. Její dynamicky tvarované čalounění zdůrazňuje moderní charakter. Nosná kovová konstrukce respektuje tvarování čalounění a přiřazuje danému modelu relativně subtilní vzhled.

 

Tato řada se odlišuje od ostatního sortimentu svou odlehčeností a výraznou elegancí. Dominantním znakem řady jsou dvojte prořezy v oblasti opěráku, díky těmto prořezům se opěrák ergonomicky přizpůsobuje lidským zádům a vytváří tak pohodlné sezení. Použití těchto židlí lze předpokládat u moderních vzdušných interiérů kanceláří a v domácích pracovnách neboli home office.

 

Charakteristickým znakem této soupravy je vysoká variabilita, která umožňuje z jednotlivých prvku sestavit požadovaný tvar soupravy. Volně vkládané ergonomicky tvarované polštáře umožňují další možné kombinace. Toto praktické řešení a moderní vzhled sestavy je oceňováno nejen odbornou ale i laickou veřejnosti. Sedací souprava Domino sestavená do tvaru písmene "L" je velmi oblíbená.

 

Společným znakem celé řady je sedák a opěrák tvořený tvarovanou překližkou. Výrazné zastoupení dřevěných dílů v řadě kappa předurčují její použití v interiérech podobně zaměřených jak kancelářských, veřejných tak i bytových. Konferenční modely jsou stohovatelné a zakázkově lze dodat i do řady spínatelnou verzi.

 

Stohovatelné židle s celodřevěnou podnoží, případně kombinovanou s kovovou zadní nohou. Zvolená koncepce vytváří atraktivní design a cenovou přívětivost.

 

Je řadou komfortního konferenčního sezení, která vyplňuje mezeru mezi klasickými konferenčními židlemi a sedacími soupravami. Charakteristickým prvkem této řady je pružné uchycení opěráku k nosné kovové konstrukci, které umožňuje výrazný komfort v sezení. Řada loco je vhodná pro použití v moderních interiérech do zasedacích místností pro různá konferenční sezení hlavně v prostorách kanceláří.

 

Svou netradiční kombinací bohatého čalounění s kovovou nosnou kostrou se tento model řadí k moderním prvkům kolekce. Ergonomické a zároveň komfortní sezení zdůrazňuje bederní polštářek a možnost varianty se zvýšeným opěrákem. Tato řada svým výrazným designem podtrhuje originální přístup firmy k sedacím soupravám.

 

Méně obvyklé řešení společenské řady může být ozvláštněním minimalistických interiérů.

 

Čalouněné dynamické křeslo a dvojlavice - vytvářející společně velice hezké sezení vhodné zejména do moderních interiérů.

 

Židle určené do síní,sálů a hledišť.Dovoluje stohování až 12ks na vozík,umožňují spínání do řady,označení sedadel a řad.Čalounění může být vyrobeno se samozhášivých molitanů a nehořlavých látek s vysokou životností.

 

Charakteristickým znakem celé řady jsou dřevěné područky z tvarované lamely, která u některých modelů zároveň tvoří přední nohy. Předností modelů této řady je elegantní a subtilní vzhled, možnost stohování a spínání do řad u konferenčních židlí. Vhodnost použití této řady je především v kancelářských a veřejných interiérech.

 

Barové židle String, originálního a oceněného designu je tvořena lamelovaným sedákem a subtilní kovovou podnoží. Vhodnost této řady je především v interiérech bytových, restauracích a barech.

 

Je řadou, která vychází z klasických tvarů sedacího nábytku, avšak elegantním tvarem područek z tvarované dřevěné lamely se výrazně odlišuje od podobných modelů. Svými klasickými až konzervativními tvary se řada Tenuto hodí do podobně laděných stylových interiéru.

 

Polokřesílko univerzálního použití jako konferenční, ale i jídelní. Konstrukce umožňuje pružení opěradla, v kombinaci s pérovou podnoží poskytuje nečekaný komfort. Dynamický tvar, dobrý komfort sezení a skladebnost předurčují univerzálnost uplatnění.

 

Stoly jsou tvořeny elegantní kovovou konstrukcí, která respektuje tvar skleněné stolové desky a soustruženými nebo kovovými nohami. Subtilní vzhled konstrukce, který podtrhuje poměrně masivní stolová deska je charakteristickým prvkem pro celou firemní produkci, tyto modely nevyjímaje.

 

Celočalouněné relaxační křeslo s podhlavníkem,určené pro vstupní prostory a odpočinkové zóny,ocelový chromovaný rám,čaloun z PU pěny s vysokou životností,nosnost 120kg.Záruka 60 měsíců. Celková výška:94cm,šířka 67cm,hloubka sedáku 43,výška sedáku 40cm. Cena: info na prodejně.

 

Křesla jsou konstruována pro ta nejnáročnější prostředí s "intenzivním používáním".Garantovaná nosnost 159 kg.Záruka 5 let pro intenzivní používání ( třísměný provoz). Další info - viz.ceník

 

Slogany "Zdravé sezení v kanceláři" a "Dynamické sezení" vyjadřují základní filosofii přístupu k řešení problému sezení při administrativní práci . Při výběru zdravé židle je u Sedusu jedno, jestli si vyberete základní řadu,nebo honosné ředitelské křeslo. Svým rozhodnutím si můžete být vždy jisti, neboť na celou produkci poskytujeme pětiletou garanci a 12 letou záruku výroby náhradních dílů.

 

Židle IQ se uživateli přizpůsobuje bez složitého manuálního nastavování, zaručuje stálou oporu, konstantní pohyb a rovnoměrné tlakové zatížení. Vyvážený naklápěcí mechanismus poskytuje správnou podporu po celou dobu rozmezí naklápějící pohybu, bez ohledu na výšku a váhu uživatele.

 

komfortní ovládání funkcí sedáku a synchronního mechanismu - synchronní mechanismus s 3 polohami blokace - výškové a hloubkové nastavení sedáku - nastavení síly protiváhy dle tělesné hmotnosti - výškové nastavení opěráku - flexibilní bederní opěrka - nastavení polohy a úhlu náklonu hlavové opěrky - výškově stavitelné područky s možností posuvu a rotace horní části - 3 roky záruka, 4 - barevné odstíny .

 

synchronní mechanismus s 5 polohami blokace - výškové a hloubkové nastavení sedáku - nastavení síly protiváhy dle tělesné hmotnosti - opěrák čalouněný samonosnou síťovinou - výškové a hloubkové nastavení bederní opěrky - výškové, hloubkové a úhlové nastavení hlavové opěrky - hlavová opěrka je samostatně volitelné příslušenství - výškově stavitelné područky s horní měkčenou podložkou - 3 roky záruka,4 odstíny sítě. Ceny a podrobnocti na www.nabytekplzen.eu

 

synchronní mechanismus se 4 polohami blokace - nastavení síly protiváhy dle tělesné hmotnosti - výškové nastavení sedáku - ergonomicky tvarovaný sedák - oboustranně čalouněný opěrák samonosnou síťovinou - výškově stavitelné područky - 3 roky záruka,7 odstínů síťoviny. Ceny a podrobnocti na www.nabytekplzen.eu

 

Židle implus je svojí konstrukcí určena do všech veřejných zařízení a domácností.Odnímatelný sedák umožňuje snadnou údržbu.Nabízíme i provedení se snímatelnými pratelnými potahy.Vyrábí se zárověň IMPULS-dvojžidle,což znamená,že je k dispozici dvojsed pevně spojený.Záruční doba 5 let. Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

Nábytek se vyrábí z bukového a masívu nebo nerezu a různých potahových materiálů .Kůže,látka,alcantara, ve velké barevné škále odstínů. Mořením je upravený na 11 přírodních odstínů.

 

ANDROS je odlehčená řada solitérního sedacího nábytku, který nalezne uplatnění jak v bytových, tak veřejných prostorách. Jednoduché tvary jsou skvělým základem pro výběr takového potahového materiálu, jaký bude ladit se stylem Vašeho interiéru. V nabídce je kovové a dřevěné podnoží nebo kovový rám. Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

FAN je speciální křeslo pro ty, kteří hledají mimořádné řešení pro design interiéru. Elegantní tvar korpusu a přesné švy jsou nejnápadnějším rysem křesla. Každé křeslo může získat unikátní vzhled výběrem typu a barvy čalounění. FAN je model moderního křesla, které nikoho nenechá lhostejným. Je to univerzální sezení s použitím jak v kanceláři tak doma - v otevřeném prostoru, konferenčním prostoru, recepci a domácí kanceláři. Korpus je vyroben ze studené pěny licí technologií, což umožňuje využít naše bohaté znalosti a zkušenosti v této oblasti – toto je zárukou vysoké kvality dodaného zboží. Křeslo je k dispozici ve dvou variantách: otočná verze nebo konferenční křeslo s nohama.Cena dle provedení již od 4 060,- + DPH.

 

Ladné tvary kolekce MELOS zaujmou jednoduchou krásou. Ať už zvolíte křesílko, nebo větší křeslo, elegantní sofa či 2-křeslo, jistě dodají Vašemu interiéru na kráse, ale i na funkčnosti. Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

Pohodlné křeslo pro každý interiér. Tvarově čisté křeslo Naxu skvěle doplní nejen Vaši kancelář, ale každý prostor, kde je potřeba místo k sezení, které nezabere příliš místa. Jednoduchý a elegantní tvar tohoto křesla skvěle vyzní nejen v kůži, ale i čalounických látkách. Křeslo je usazeno na kolečkách, které zajistí stadnou manipulaci, ať už jej potřebujete pohodlně přisunout ke stolku, či nasměrovat čelem k návštěvě. Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

TALOS je moderní lavice do kuchyně i kanceláře. Kvalitní pružinová vložka zaručuje tomuto variabilnímu systému vysoký komfort sezení, který si můžete vychutnat nejen u jídelního stolu, ale i v kancelářích a ostatních společenských prostorách. Bohatý výběr potahových materiálů je samozřejmostí. Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

ZEUS je velmi elegantní řada sedacího nábytku, která se skvěle hodí nejen do bytových, ale i reprezentačních prostor, jakými jsou hotelové haly a pokoje, kanceláře nebo pracovny. Tvarově vytříbená kolekce dává skvělou příležitost k umístění do stylových i moderních interiérů. Výběrem vhodného podnoží a potahového materiálu lze tento sedací nábytek přizpůsobit široké škále stylů. Nabízíme klasická křesla, ale i solitérní 2 až 3-místné pohovky. Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

Extrémně jednoduchý tvar křesla MARK s dokonale čistými detaily je zhmotněním všech zásad minimalistického designu. Potažené v kůži nebo Alcantara se hodí zejména do moderních a vzdušných interiérů vstupních hal, kaváren, čekárně, ale i do administrativních a veřejných budov. design: Peter Bohuš 2003 Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

Křeslo NORA je vlastní sestrou křesla RENO. Obě patří do série křesel, které odstartovaly kariéru uznávaného slovenské designéra Petra Bohuše v oblasti designu nábytku. Hned po jejich uvedení na trh získaly velkou popularitu, kterou si udržují dodnes. design: Peter Bohuš 1997 Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

Solitérní sedačka NORDIC je přísně ergonomická, stvořená pro relax. Skládá se z několika základných prvků – křesla, dvojkřesla, trojkřesla, podnožky a prohloubené trojpohovky ležérního leňoškového typu. Modelovou řadu dopĺňuje odpočinkové křeslo NORDIC RELAX se zvýšeným opěradlem. Výjimečnost tomuto modelu dodáva ergonomicky tvarované opěradlo, které dokonale podepře záda v bederní časti, tím poskytne uvolnění a oddych celému tělu. Charakteristickým prvkem sedačky NORDIC je jednotné čalounění celé konstrukce včetně opěradla a područek, které je doplněné odnímatelnými sedadlovými polštáři. Tento koncept umožňuje vyrobení sedačky se snímatelným potahem, který je možmé jednoduše vyprat v pračce. design: Peter Bohuš 2004 Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

Křeslo RENO je zhmotněním tradičního pojetí čalouněného sedacího nábytku s nadčasovým designem. I když je na trhu už přes deset let, vždy patří k oblíbeným produktům. Křeslo RENO získalo v roce 1997 Národní cenu za design v kategorii produktový design. design: Peter Bohuš 1997 Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

Křeslo SIMON, charakteristické svojí subtilní dřevěnou kostrou a nadstandardní šířkou sezení, odráží nejnovější trendy sedacího nábytku přicházející z Evropy. I když bylo navrženo jako solitérní prvek, který lze umístit samostatně do kterékoliv obytné místnosti v bytě, svojí "jinakostí" skvěle dotváří i kteroukoli moderní a jednoduše tvarovanou sedací soupravu v obýváku nebo v obytné hale. design: Peter Bohuš 2006 Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

Model TWIGGY je příkladem toho, jak rafinované detaily dokažou proměnit jinak velmi jednoduše tvarovanou sedačku na originální a poutavý kus nábytku. TWIGGY oblečená v kůži se hodí na zařizování veřejných prostor, například do cukrárně, kaváren, hotelových hal a pod. Uplatnění však najde i v bytech jako sezení ve vstupní hale nebo v pokoji. Modelová řada je doplněna o otočné křeslo a taburet TWIGGY TWIST. design: Petere Bohuš 2001 Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

Pokud hledáte opravdu kvalitní židli pro Vaše dítě, právě jste našli jednu z nejlepších, které se v Evropě vyrábějí. Hlavními přednostmi naší židle FREAKY je perfektní ergonomie a skutečnost, že je rostoucí. Tato židle je vhodná pro malé děti (od 4 let a výšky 110 cm) až po téměř dospělé (do 18 let a výšky 190 cm) s maximální zátěží 110 kg. Tato židle s Vaším dítětem vyroste a bude sloužit i nadále, takže se vyplatí i finančně! O kvalitě výrobku svědčí pětiletá záruka na kostru! Židle je vyrobena z materiálů zdravotně nezávadných podle zpřísněné Euronormy EN 71!

 

Rostoucí, nejen „dětská“ nastavitelná židle: FREAKY-SPORT” – špičková kvalita a sportovní design naší doby – otočná židle pro správné sezení nastavitelná podle velikosti postavy ( výška postavy 110 – 180 cm ) se všemi přednostmi pro děti od 4 let, - náctileté i jejich vychovatelky. Vysoký komfort sezení, ochranné měkké područky, Easy-Click-System / ideální přizpůsobení velikosti postavy prostřednictvím 4-stupňové přestavitelnosti hloubky sezení a výšky zad, bezpečnostní plynový píst pro bezstupňové nastavení výšky sedáku, kostra stříbrná perlová. Standardně bezpečnostní univerzální kolečka pro všechny typy podlah nebo s příplatkovými kluzáky GL. Sportovní vzhled a čalounění není pouze pohodlné, ale jednoduše každý den při sezení také potěší. Kvalita s mimořádným vzhledem.

 

Rostoucí dětská židle ACTIKID, splňuje veškeré požadavky zdravého sezení během růstu dítěte a je určena pro děti od 4 let pro výšku dítěte od 110 do 180 cm při maximálním zatížení 100 kg. Samostatně lze nastavovat výšku sezení, hloubku sezení i výšku zádové opěrky. Židle je v nabídce ve dvou základních kombinacích za velmi příznivou cenu, lze si však objednat i další barevná provedení tak, aby sladění kreativního interiéru dětského pokoje bylo optimální. ACTIKD patří mezi to nejlepší, co lze v dostupné cenové kategorii pro zdravé sezení Vašich dětí pořídit.V nabídce máme nové atraktivní kombinace s červenou, růžovou nebo šedou síťovinou / lehce udržovatelné a super-odolné potahy , které jsou vybaveny vynikající ochranou pomocí nejnovější nanotechnologie.

 

Jitro je dětská rostoucí nastavitelná židle, která se může přizpůsobit různým výškám stolů, Jitro židle je vhodná pro všechny věkové kategorie od 9. měsíců až do dospělosti.Výběr:bukové přírodní dřevo,možnost moření nebo barevného dekoru.