Postele a matrace

Kancelářské židle : Mayer

Chrono

Čisté chromové linie umocněné nejmodernější prodyšnou síťovinou, nejsou pro každého. Buďte jiní, výrazní! Smetanově bílá a černá síťovina je při dotyku příjemně sametová.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Chrono

Přílohy ke stáhnutí

Katalog (pdf)

Další fotky

 NO+BL - Chrono NO+BL - Chrono NO+BL - Chrono NO+BL - Chrono

City line

Otočné křeslo City Line vyniká nejen svým lehkým designem, ale i nadstandardním pohodlím. Kvalitu sezení zajišťují nejen velmi správně tvarované misky sedáku a zad, ale zejména velmi kvalitní synchronní mechanika s nastavením tuhosti centrální pružiny a nastavením sklonu sedáku a zad v 5 pozicích.

 NO+BL Kancelářský nábytek - City line

Přílohy ke stáhnutí

prospekt (pdf)

Další fotky

 NO+BL - City line NO+BL - City line NO+BL - City line NO+BL - City line NO+BL - City line NO+BL - City line

Ergo line

Křeslo 2478 je reprezentativní a velmi pohodlné. Vysoké měkké čalounění s nastavitelným vzduchovým vakem v bederní části zad zajišťuje maximální pohodlí i při dlouhodobém sezení. Mechanika Synchro Dynamic Hard s nastavením tuhosti centrální pružiny a synchronním nastavením sklonu sedáku a zad v 11 pozicích je speciálně upravená pro velkou zátěž.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Ergo line

Přílohy ke stáhnutí

Prospekt (pdf)

Další fotky

 NO+BL - Ergo line NO+BL - Ergo line NO+BL - Ergo line NO+BL - Ergo line NO+BL - Ergo line

Freaky Sport

Rostoucí, nejen „dětská“ nastavitelná židle: FREAKY-SPORT” – špičková kvalita a sportovní design naší doby – otočná židle pro správné sezení nastavitelná podle velikosti postavy ( výška postavy 110 – 180 cm ) se všemi přednostmi pro děti od 4 let, - náctileté i jejich vychovatelky. Vysoký komfort sezení, ochranné měkké područky, Easy-Click-System / ideální přizpůsobení velikosti postavy prostřednictvím 4-stupňové přestavitelnosti hloubky sezení a výšky zad, bezpečnostní plynový píst pro bezstupňové nastavení výšky sedáku, kostra stříbrná perlová. Standardně bezpečnostní univerzální kolečka pro všechny typy podlah nebo s příplatkovými kluzáky GL. Sportovní vzhled a čalounění není pouze pohodlné, ale jednoduše každý den při sezení také potěší. Kvalita s mimořádným vzhledem.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Freaky Sport

Další fotky

 NO+BL - Freaky Sport NO+BL - Freaky Sport NO+BL - Freaky Sport NO+BL - Freaky Sport NO+BL - Freaky Sport NO+BL - Freaky Sport NO+BL - Freaky Sport NO+BL - Freaky Sport NO+BL - Freaky Sport NO+BL - Freaky Sport NO+BL - Freaky Sport NO+BL - Freaky Sport

Premium line

Křeslo 2479 je vybaveno nastavitelným vzduchovým vakem v bederní části zad a zajišťuje tak maximální pohodlí i při dlouhodobém sezení. Mechanika Synchron s nastavením tuhosti centrální pružiny a synchronním nastavením sklonu sedáku a zad v 5 pozicích. Využijte své kreativity a navrhněte si své vlastní křeslo. Kombinujte: kůže (81 ...) nebo potahy „Aqua Clean“ (30 260 až 30 269) Čisté linie zvýrazníte i jednobarevným potahem ze zmíněného výběru.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Premium line

Přílohy ke stáhnutí

Prospekt (pdf)

Další fotky

 NO+BL - Premium line NO+BL - Premium line NO+BL - Premium line NO+BL - Premium line NO+BL - Premium line NO+BL - Premium line NO+BL - Premium line

Prime

Synchronní mechanika Top Synchro Plus s nastavitelnou výškou i hloubkou sezení, výškou a sklonem zad. Nastavitelné područky měkké (PU). Kostra chrom nebo stříbrná. Kříž hliník leštěný, stříbrný nebo černý. Nastavitelné područky měkké (PU), držák chrom AVc nebo černý AV

 NO+BL Kancelářský nábytek - Prime

Přílohy ke stáhnutí

popis souboru (pdf)

Další fotky

 NO+BL - Prime NO+BL - Prime NO+BL - Prime NO+BL - Prime NO+BL - Prime NO+BL - Prime NO+BL - Prime