Postele a matrace

Kancelářský nábytek : Exner

Assist

Charakteristická střídmost detailů a prostý design se snoubí s českou precizností a citlivým smyslem pro detail. Důmyslně navržená konstrukce, velkorysé pracovní plochy a masívní prostorné skříně s možností aplikace skleněného obkladu vytváří spolu s vynesenou vrchní deskou nezaměnitelný osobitý vzhled při zachování vysokého standardu řady Expo+.Jednoduchá konstrukce s nadčasovou elegancí, která osloví administrativu stejně jako management. Rovná nebo rohová pracoviště, kontejnery zásuvkové či s posuvnými dvířky, skříně, recepční pulty s volitelnými obkladovými panely z barevných skel - to vše je EXPO+Assist.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Assist
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Assist NO+BL - Assist

Expo +

Kombinace přímočarých linií s moderním užitným komfortem pro náročné. Boční rámové konstrukce jako společný rys pracovních stolů i skříní EXPO+ zaručují optický soulad celkového vzezření prostoru. Použitím volitelných obkladových panelů z barevných skel či přírodních kůží se otevírají široké možnosti pro individuální volbu optimální pracovní atmosféry a výsledného vzhledu kanceláře. POUŽITÉ MATERIÁLY, BAREVNÁ PROVEDENÍ Systém manažerského nábytku EXPO+ je nabízen v dekorech hnědý ořech, světlý dub, dub antracit a merano, které mohou být doplněny krémově světlou či tmavě hnědou kůží nebo skly v pěti barevných variantách - vanilka, oranžová, červená hnědá a černá.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Expo +

Další fotky

 NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo + NO+BL - Expo +

Exvizit

Práce v sedě a zároveň i ve stoje není nyní žádnou překážkou. Výškově stavitelnými stoly jasně sdělujete respekt k ergonomickým požadavkům a zájem o zdraví svých kolegů či zaměstnanců. Pouhým stiskem tlačítka se vaše pracovní plocha tiše přesune do vámi zvolené pozice. Ideální řešení pro rozmanité pracovní činnosti. ANTIKOLIZNÍ SYSTÉM zastaví pohyb stolu při kontaktu s překážkou.Dopřejte si zdravé a pohodlné pracovní prostředí!

 NO+BL Kancelářský nábytek - Exvizit

Další fotky

 NO+BL - Exvizit NO+BL - Exvizit NO+BL - Exvizit