Postele a matrace

Postele a matrace NO+BL : Postele a matrace

Vítejte v sekci postele a matrace. Nabízíme Vám několik provedení postelí, roštů a matrací. Budeme velice rádi, když si u nás vyberete postel či matraci potom budete moci v klidu a nerušeně spát nebo třeba jenom relaxovat při odpolední siestě, to vše díky postele a matrace od nás. Kompletní sortiment a mnohem více najdete v naší prodejně NO+BL Plzeň. S radostí Vás zde uvidíme a rádi Vám pomůžeme s výběrem z našeho širokého sortimentu, třeba právě u nás najdete postel snů pro Vaší ložnici.

 

OD 1.4.2015 NÁS NAJDETE NA NOVÉ ADRESE - rohová budova PŘEMYSLOVA 1 vchod z TOVÁRNÍ ulice ,PLZEŃ.

 

Ložnice PAVLA je vyráběna z masivního dubu nebo buku v síle materiálu 25 mm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Postele jsou vyráběny v několika rozměrových řadách a rovněž lze vybrat z několika verzí čel postele. Komody a skříně se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány jednotlivě jako solitéry nebo mohou být spasovány k sobě do sestav včetně sestav rohových, případně mohou být upraveny (např. vnitřní uspořádání) na přání zákazníka. Prosklené varianty se často dodávají jako sestavy do obývacích pokojů. Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou. K ložnici lze dodat několik doplňků, např. toaletní stolek, servírovací stolek, police, atd.

 

Ložnice RÁCHEL (postele,komody,skříně) je vyráběna z masivního dubu a buku v síle materiálu 40 mm a 25 mm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Postele jsou vyráběny v několika rozměrových řadách. Zákazník si může vybrat ze dvou variant čel postele -prosklené a plné. Postel RÁCHEL s proskleným čelem je možné dodat s osvětlením na dálkové ovládání. U luxusního provedení je osvětlení čela postele navíc plynule stmívatelné. Na přání lze objednat více dálkových ovladačů a ovládat světlo v čele postele z více míst v ložnici. Komody a skříně Ložnice Ráchel se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány buď jednotlivě jako solitéry nebo mohou být spasovány do sestav, lze je také upravit (např. vnitřní uspořádání) dle přání zákazníka. Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou.

 

Ložnice REBEKA je vyráběna z masivního dubu nebo buku v síle materiálu 40 mm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Postele jsou vyráběny v několika rozměrových řadách. Komody a skříně se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány buď jednotlivě nebo je lze libovolně kombinovat do sestav, včetně sestav rohových, případně mohou být upraveny (např. vnitřní uspořádání) na přání zákazníka. Prosklené varianty se často dodávají jako sestavy do obývacích pokojů. Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou. K ložnici lze dodat několik doplňků, např. toaletní stolek, servírovací stolek, police, atd.

 

Ložnice GABRIELA je vyráběna z masivního dubu nebo buku v síle materiálu 40mm a 25mm. Lůžka jsou vyráběna v několika rozměrových řadách. Výška lehací plochy je 42 - 54 cm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Komody a skříně se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány buď jednotlivě jako solitéry nebo mohou být spasovány k sobě do sestav, případně mohou být upraveny (např. vnitřní uspořádání) na přání zákazníka. Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou. K ložnici lze dodat několik doplňků, např. závěsnou poličku, police, němého sluhu, atd. Ložnici je možné objednat v různých odstínech moření. Postel GABRIELA PLUS vyrábíme ve dvou provedeních. ■s oblým čelem u nohou ■s rovným čelem u nohou Lůžka jsou vyráběna v několika rozměrových řadách. Výška lehací plochy je 51 - 63 cm.

 

Ložnice DALILA je vyráběna z masivního dubu nebo buku v síle materiálu 40 a 25 mm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Postele jsou vyráběny v několika rozměrových řadách. Za příplatek lze dodat i prodloužené verze ( 210 a 220 cm). Postel DALILA lze dovybavit výklopným úložným prostorem. Komody a skříně se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány buď samostatně nebo jako sestavy, které jsou k sobě spasovány na přání zákazníka, včetně sestav rohových. Na přání lze upravit i vnitřní uspořádání komod a skříní. Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou.

 

Masivní postele Carolina jsou jedinečné na českém trhu s nábytkem zejména pro své parametry (základní rám je tloušťky 50 mm) , neotřelý design a celkové řešení a zpracování v kombinaci s výslednou cenou. Výrobky ložnicové řady Carolina provedení masiv jsou vyrobeny z masivního buku (kombinace průběžného buku a cinku). Dodávají se standardně v odstínech: natur - č.10, a za příplatek odstín -č. 81 třešeň, č.82, tmavý ořech - č.33 , tabák - č.91, buk hnědošedý - č.96 nebo odstín bílý č.20. Provedení jádrový buk nabízíme v odstínech natur přírodní - č.10 a karamel - č.73. Postel Je dodávána v šířce lehací plochy: jednolůžko 90, 100, 120, 140, dvojlůžko 160, 180, 200 cm. Standardní délka lehací plochy je 200 cm, za příplatek je možno prodloužit na 210, 220 cm nebo zkrátit na 190 cm. Výška postranice je 45cm nebo 50 cm, výška nosné patky pod rošt je nastavitelná od 24,7 do 31,9 nebo 29,7 do 36,9cm. Připočtením výšky roštu a matrace získáte výšku lehací plochy. Ceny postelí jsou uvedeny bez roštů a matrací. Tato postel je určena do prostoru. Pro obě výšky lehací plochy (45 a 50 cm) jsou určeny úložné prostory MAX. Úložný prostor MAX výšky 18 cm je určen pro postele výšky lehací plochy 45 cm a úložný prostor MAX výšky 25 cm je určen pouze pro postele výšky lehací plochy 50 cm.

 

Nábytek se vyrábí z bukového a dubového masívu a bukové a dubové dýhy.Mořením je upravený na 11 přírodních odstínů. Přední plochy můžou být upravené i barevným emailem. Konečná povrchová úprava se realizuje odolnými polyuretanovými laky.

 

Postele Leona je vyrobena z masivního buku, dodává se standardně v odstínech: natur - č.10 za příplatek odstín třešeň - č.81, třešeň tmavá - 82, tmavý ořech - č.33, tabák - 91 nebo odstín hnědošedý - č.96 . Odstín bílý - č.20 je možné vyrobit po konzultaci s obchodním oddělením Postelová řada je vytvořena velmi variabilně tak, aby oslovila co nejširší okruh zájemců o kvalitní spaní. Pod tuto postel je možné umístit úložné prostory MAX i v kombinaci s bočními výklopnými pístovými rošty. Součástí nabídky je široká paleta doplňků (noční stolky, zrcadlo, komody), které jsou dodávány ve smontovaném stavu. Postel Je nabízena ve dvou základních principech. Princip 1 (označení L1 - L4): je založen na tom, že přední čelo postele má nohy tvaru "L" (viz skici a fotografie). Princip 2 (označení R1 - R4): je nabízen s klasickým čelem deskové konstrukce (nohy + výplň). Jednotlivé varianty zadních čel postele a postranic jsou pro oba principy postelí stejné. Veškeré typy postelí LEONA jsou dodávány v šířce lehací plochy: jednolůžko 90, 100, 120, dvojlůžko 140, 160, 180, 200 cm. Standardní délka lehací plochy je 200 cm, za příplatek je možno prodloužit na 210, 220 cm nebo zkrátit na 180, 190 cm. Výška horní hrany postranice je 45cm (šířka postranic 20 cm) nebo 50 cm (šířka postranic 25 cm). U výšky lehací plochy (horní hrana postranice) 50 cm je příplatek viz ceník. Výška nosné patky pod rošt je nastavitelná od 31,6 do 38,8 cm. Připočtením výšky roštu a matrace získáte výšku lehací plochy. Ceny postelí jsou uvedeny bez roštů a matrací. Tato postel je určena do prostoru.

 

Postel Mila - ložná plocha 80x200, 90x200, 160x200, 180x200cm. Výběr dřeviny buk nebo dub a výběr moření. Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz nebo tel.: 377 221 135

 

Nábytek se vyrábí z bukového a dubového masívu a bukové a dubové dýhy. Mořením je upravený na 11 přírodních odstínů. Přední plochy můžou být upravené i barevným emailem. Konečná povrchová úprava se realizuje odolnými polyuretanovými laky.

 

Moderní nábytková řada «Palermo» je ideálním řešením pro vybavení jakéhokoliv, i kompaktního prostoru. Ložnice Palermo odpovídá všem současným požadavkům na praktičnost a funkčnost nábytku. Lakonický design, promyšlené prvky a moderní barevná škála jsou tajemstvím úspěchu této kolekce. Řada Palermo se vyrábí z vysoce kvalitních a moderních materiálů, zdravotně i ekologicky nezávadných. Prvky této nábytkové řady jsou vyráběny z DCP 28 mm a 18 mm. Všechny dílce jsou opatřeny hranou ABS o síle 2 mm nebo 0,5 mm, odolnou proti úderům. Šatní skříně nabízí několik druhů a možností jejich provedení. Skříně mohou být s klasickými dveřmi nebo dveřmi posuvnými a je zde možnost i výběru modulů do skříní. Palermo nabízí i toaletní stolek, který je z DCP 28 mm s ABS hranou 2mm. Noční stolky nabízejí dvě varianty s jednou nebo dvěmi zásuvkami. Postele nabízejí dvě možnosti svého vzhledu. Mohou být jednoduše bez lemování a nebo s dekoračním lemem. Jsou vyráběna jako dvoulůžka, kde čela, postranice a dekorační lemování jsou z DCP 28 mm s hranou 2 mm. V čele postele jsou zabudovány dekorační plastové vložky. Postele jsou vybaveny ortoped. roštem. Materiály a kování Kování firem Hafele, Hettich (Německo) Hrana ABS 0,5 mm a 2 mm firem REHAU, Dollken (Německo)

 

Postel Karlo se vyrábí v různých šířkách, od jednolůžka až po manželské dvojlůžko. Postel se pro svůj klasický a nevtíravý design hodí do většiny obytných prostor. Vyrobená z LTD od renomovaných certifikovaných výrobců. Použité dimenze tl. 32mm. Pro komfort abezpečnost používání, jsou čela a postranice opatřeny zaoblenou hranou. Postele řady Line byly testovány ve zkušebně nábytku a označeny certifikátem ČESKÁ KVALITA,splňujícím náročné požadavky dle norem EU.Pro jednoduché nastavení výšky ložné plochy, je postel Karlo je vybavena polohovatelným kováním. V nejvyšší poloze je ložná plocha ve výšce cca 580mm (dle výšky roštu a použité matrace), což umožňuje pohodlné a bezproblémové vstávání. Výhody:- zvýšená lehací plocha- výškově nastavitelné uložení roštu- stabilní a pevná konstrukce, tl. materiálu 32mm- český výrobek, certifikát ČESKÁ KVALITA.Velký výběr volitelných prvků, noční stolky, komody, úložné prostory, přistýlky, skříně . Součástí ložnicového nábytku jsou šatníky s posuvnými dveřmi,které je možno individuálně přizpůsobit vrámci volitelných šatníkových doplňků,jako jsou police,zásuvky,drátěné koše,svislé dělící příčky a šatní tyče.Mezi další příslušenství vyráběné k posteli Karlo,patří několi typů nočních stolků,komody,úložný prostor a zásuvky pod postel. V příloze ke stažení je produktový list s celkovými rozměry postele. Dekory:buk,hrušeň,ořech,calvados,bříza,akát,bílá,třešeň Romana,javor kanadský,ořech natur,dub Bardolino a Bělené dřevo,které je s příplatkem 9%.E-shop:www.nabytekplzen.eu

 

Postel Laura se vyrábí v různých šířkách, od jednolůžka až po manželské dvojlůžko, s možností prodloužené délky až na 2200mm. Vyznačuje se klasickým designem. Pro zvýraznění vzhledu, je možné doplnit zadní čelo dekoračními motivy, různých tvarů a barevných provedeních.Vyrobená z LTD od renomovaných certifikovaných výrobců. Použité dimenze tl. 32mm.K výběru máte orvné nebo zaoblené rohy postele.Postele řady Line byly testovány ve zkušebně nábytku a označeny certifikátem ČESKÁ KVALITA, splňujícím náročné požadavky dle norem EU.Pro jednoduché nastavení výšky lehací plochy, je postel Laura je vybavena polohovatelným kováním. V nejvyšší poloze je lehací plocha ve výšce cca 580mm (dle výšky roštu a použité matrace), což umožňuje pohodlné a bezproblémové vstávání. V příloze "Ke stažení" je produktový list s celkovými rozměry postele. Dekory:buk,hrušeň,ořech,calvados,bříza,akát,bílá,třešeň Romana,javor kanadský,ořech natur,dub Bardolino a Bělené dřevo,které je s příplatkem 9%.E-shop:www.nabytekplzen.eu

 

Postel Marika se vyrábí ve dvou šířkách 1600mm a 1800mm, jako manželské dvojlůžko.Předností postele Marika, je její velký úložný prostor. Čelní výklopný rošt umožňuje pohodlnou a jednoduchou dostupnost do úložného prostoru. Rozměry vnitřního úložného prostoru jsou š.1800mm, d.2000mm, hl.320mm nebo š.1600mm,d.2000mm, hl.320mm. Lamelový rošt není výškově polohovatelný. Výška lehací plochy je cca 580mm (dle tl. použité matrace), což umožňuje bezproblémové vstávání. Cena postele je včetně lamelového roštu.Postel Marika je vyrobená z LTD od renomovaných certifikovaných výrobců. Použité dimenze tl. 32mm. Pro komfort a bezpečnost používání, jsou čela a postranice opatřenyza oblenou hranou.Postele řady Line byly testovány ve zkušebně nábytku a označeny certifikátem ČESKÁ KVALITA, splňujícím náročné požadavky dle norem EU. Výhody:- zvýšená lehací plocha- součástí postele je velký úložný prostor- cena včetně výklopného lamelového roštu- stabilní a pevná konstrukce, tl. materiálu 32mm- český výrobek, certifikát ČESKÁ KVALITA.Velký výběr volitelných prvků, noční stolky, komody, šatní skříně ...V příloze "Ke stažení" je produktový list s celkovými rozměry postele. Dekory:buk,hrušeň,ořech,calvados,bříza,akát,bílá,třešeň Romana,javor kanadský,ořech natur,dub Bardolino a Bělené dřevo,které je s příplatkem 9%. E-shop:www.nabytekplzen.eu

 

Postele této řady mohou sloužit jako jednolůžko a zároveň nabídnou možnost pohodlného sezení. Postele se vyrábí ve variantě s vysokými (SÁRA), nízkými čely (TINA). Nebo si můžete vybrat postel, v kombinaci vysokého a nízkého čela (ESTER). Postel Ester dále nabízíme v levé nebo pravé variantě, podle umístění vysokého čela. Postele jsou vyráběny z LTD od renomovaných certifikovaných výrobců. Použité dimenze tl. 32mm.Postele řady Line byly testovány ve zkušebně nábytku a označeny certifikátem ČESKÁ KVALITA, splňujícím náročné požadavky dle norem EU.Pro jednoduché nastavení výšky lehací plochy, jsou postele této řady je vybaveny polohovatelným kováním. V nejvyšší poloze je lehací plocha ve výšce cca 580mm (dle výšky roštu a použité matrace), což umožňuje pohodlné a bezproblémové vstávání. Výhody:- inovativní řešení oblých rohů, nový líbivější design- ABS hrany, vyšší odolnost vůči mechanickému poškození- stabilní a pevná konstrukce, tl. materiálu 32mm- výškově nastavitelné uložení roštu- zvýšená lehací plocha- český výrobek, certifikát ČESKÁ KVALITA- velký výběr volitelných prvků, noční stolky, komody, úložné prostory, přistýlky, skříně V příloze "Ke stažení" je produktový list s celkovými rozměry postele. Dekory:buk,hrušeň,ořech,calvados,bříza,akát,bílá,třešeň Romana,javor kanadský,ořech natur,dub Bardolino a Bělené dřevo,které je s příplatkem 9%.E-shop:www.nabytekplzen.eu

 

Postele této řady mohou sloužit jako jednolůžko a zároveň nabídnou možnost pohodlného sezení. Postele se vyrábí ve variantě s vysokými (SÁRA), nízkými čely (TINA). Nebo si můžete vybrat postel, v kombinaci vysokého a nízkého čela (ESTER). Postel Ester dále nabízíme v levé nebo pravé variantě, podle umístění vysokého čela. Postele jsou vyráběny z LTD od renomovaných certifikovaných výrobců. Použité dimenze tl. 32mm.Postele řady Line byly testovány ve zkušebně nábytku a označeny certifikátem ČESKÁ KVALITA, splňujícím náročné požadavky dle norem EU.Pro jednoduché nastavení výšky lehací plochy, jsou postele této řady je vybaveny polohovatelným kováním. V nejvyšší poloze je lehací plocha ve výšce cca 580mm (dle výšky roštu a použité matrace), což umožňuje pohodlné a bezproblémové vstávání. Výhody:- inovativní řešení oblých rohů, nový líbivější design- ABS hrany, vyšší odolnost vůči mechanickému poškození- stabilní a pevná konstrukce, tl. materiálu 32mm- výškově nastavitelné uložení roštu- zvýšená lehací plocha- český výrobek, certifikát ČESKÁ KVALITA- velký výběr volitelných prvků, noční stolky, komody, úložné prostory, přistýlky, skříně V příloze "Ke stažení" je produktový list s celkovými rozměry postele. Dekory:buk,hrušeň,ořech,calvados,bříza,akát,bílá,třešeň Romana,javor kanadský,ořech natur,dub Bardolino a Bělené dřevo,které je s příplatkem 9%. E-shop:www.nabytekplzen.eu

 

Postele této řady mohou sloužit jako jednolůžko a zároveň nabídnou možnost pohodlného sezení. Postele se vyrábí ve variantě s vysokými (SÁRA), nízkými čely (TINA). Nebo si můžete vybrat postel, v kombinaci vysokého a nízkého čela (ESTER). Postel Ester dále nabízíme v levé nebo pravé variantě, podle umístění vysokého čela. Postele jsou vyráběny z LTD od renomovaných certifikovaných výrobců. Použité dimenze tl. 32mm.Postele řady Line byly testovány ve zkušebně nábytku a označeny certifikátem ČESKÁ KVALITA, splňujícím náročné požadavky dle norem EU.Pro jednoduché nastavení výšky lehací plochy, jsou postele této řady je vybaveny polohovatelným kováním. V nejvyšší poloze je lehací plocha ve výšce cca 580mm (dle výšky roštu a použité matrace), což umožňuje pohodlné a bezproblémové vstávání. Výhody:- inovativní řešení oblých rohů, nový líbivější design- ABS hrany, vyšší odolnost vůči mechanickému poškození- stabilní a pevná konstrukce, tl. materiálu 32mm- výškově nastavitelné uložení roštu- zvýšená lehací plocha- český výrobek, certifikát ČESKÁ KVALITA- velký výběr volitelných prvků, noční stolky, komody, úložné prostory, přistýlky, skříně V příloze "Ke stažení" je produktový list s celkovými rozměry postele. Dekory:buk,hrušeň,ořech,calvados,bříza,akát,bílá,třešeň Romana,javor kanadský,ořech natur,dub Bardolino a Bělené dřevo,které je s příplatkem 9%. E-shop:www.nabytekplzen.eu

 

Pohovka/postel Tandem je unikátní rozkládací jednolůžko (200x90cm) s úložnými prostory, ze kterého v rozloženém stavu vytvoříte luxusní dvojlůžko (200x180cm). Jednolůžko Tandem si můžete zvolit v provedení Ester, Sára nebo Tina. Tandem je ideální do dětských či studentských pokojů. Ve složeném stavu jsou obě matrace umístěny na sobě a při rozložení se přetažením jedné z matrací vytvoří jednolitá lehací plocha. V ceně postele jsou dva laťové rošty a dvě jednotlivé zásuvky pod postel. Postel je vyrobena z lamino materiálu v provedení ořech aida, buk, akát, bříza, hrušeň planá, calvados,bílá,třešeň romana a bělené dřevo.Tato řada má oprávnění používat značku " Česká kvalita ". Tloušťka použitého materiálu je 3,2 cm.V příloze ke stažení je produktový list s celkovými rozměry postele. Dekory:buk,hrušeň,ořech,calvados,bříza,akát,bílá,třešeň Romana,javor kanadský,ořech natur,dub Bardolino a Bělené dřevo,které je s příplatkem 9%. E-shop:www.nabytekplzen.eu

 

Postel Alva se vyrábí pouze jako manželské dvojlůžko, v šířce 1800mm, s možností prodloužené délky až na 2200mm. Vyznačuje se klasickým a nevtíravým designem. Oblé zadní čelo dává posteli Alva harmonický a zajímavý tvar. Vyrobená z LTD od renomovaných certifikovaných výrobců. Použité dimenze tl. 32mm.Pro komfort a bezpečnost používání, jsou čela a postranice opatřeny zaoblenou hranou.Postele řady Line byly testovány ve zkušebně nábytku a označeny certifikátem ČESKÁ KVALITA, splňujícím náročné požadavky dle norem EU.Pro jednoduché nastavení výšky lehací plochy, je postel Alva je vybavena polohovatelnýmkováním. V nejvyšší poloze je lehací plocha ve výšce cca 580mm (dle výšky roštu a použité matrace), což umožňuje pohodlné a bezproblémové vstávání. Výhody:- zvýšená lehací plocha- výškově nastavitelné uložení roštu- stabilní a pevná konstrukce, tl. materiálu 32mm- český výrobek, certifikát ČESKÁ KVALITA. Velký výběr volitelných prvků, noční stolky, komody, úložné prostory, přistýlky, skříně ... V příloze "Ke stažení" je produktový list s celkovými rozměry postele. Dekory:buk,hrušeň,ořech,calvados,bříza,akát,bílá,třešeň Romana,javor kanadský,ořech natur,dub Bardolino a Bělené dřevo,které je s příplatkem 9%.E-shop:www.nabytekplzen.eu

 

Postel Grácie vynikne díky čistému, jednoduchému čelu, které je prošíváno do pruhů. Ničím nerušené linie vyzní v každé ložnici zařizované s láskou k designu. Základní rám je čalouněn vcelku a bez prošití. Možnost soliterních nočních stolků, velký výběr roštů, matrací, případně úložného prostoru. Díky široké nabídce potahových materiálů jsme odstranili veškeré překážky bránící Vaší fantazii. Celočalouněné postele z dílny POLSTRIN Design Vám dají možnost splnit si sny o krásné ložnici .

 

Díky široké nabídce potahových materiálů jsme odstranili veškeré překážky bránící Vaší fantazii. Volit můžete mezi třemi typy čalouněných čel, která lze doplnit o noční stolky. Postel Dafné získala moderní ráz díky čelu, které je tvořeno vkládanýni čalouněnými odélníky. Základní rám lůžka je doplněn o efektní prošev. I u této postele nabízíme možnost objednat prodlouženou délku. Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

ELANO*KRÁLOVSTVÍ SNŮ... Další variantou v řadě postelí je model Elano, který splňuje i ty nejpřísnější požadavky pro design moderních postelí. Dokonalé zpracování čalounění dělá z tohoto kusu nábytku designový skvost. Bohatá nabídka typu potahových materiálů a jejich barev dle přání zákazníka - to je u nás samozřejmostí. A nezáleží na tom, zda si vyberete látku, kůži nebo koženku...

 

MONDO-KRÁLOVSTVÍ SNŮ... Postel Mondo je odrazem nejmodernějších trendů v designu postelí. Hlavním rysem této postele je do posledního detailu propracovaná kombinace mořeného bukového masivu a čalounění z různých materiálů. Na základě požadavku zákazníka lze tuto postel vyrobit i s úložným prostorem. Noční stolky, jsou volitelnou součástí, takže záleží jen na Vašem přání, zda je k posteli zvolíte.

 

RENO-KRÁLOVSTVÍ SNŮ... Kombinace toho nejlepšího, co můžeme oblasti čalouněného nábytku nabídnout - to je přesně postel Reno. Vyvážené spojení čalounění a tradičních dřevěných prvků dodává této posteli nenuceně, ale o to důrazněji, nádech dokonalosti a zároveň univerzálnosti. A přesně o to nám při jejím vývoji šlo. Libovolný odstín moření dřevěných částí i volný výběr potahového materiálu - to všechno je postel Reno!

 

Celočalouněná postel Auxó s vysokým zadním čelem, které je skládané ze čtvercových dílků s prohnutou vrchní plochou. Bočnice a čela jsou spojeny vnitřním kováním. Velký výběr roštů, matrací, nočních stolků, případně úložného prostoru. Volitelné podnoží. Auxó značí bohyni růstu. Auxó je růst sám. Zaseté zrno vzklíčí a doroste do plnosti. Pro nás je tím zrnem dávná dovednost východočeských řemeslníků, kterou necháváme dozrát do dokonalých designových forem. Důkazem je ocenění Nábytek roku 2012, které posteli Auxó propůjčila Asociace českých nábytkářů za počin na poli nábytkového designu mimořádně zdařilý. Tradice se spojuje se současností, řemeslo s moderním designem. Auxó není jen dávná minulost a sláva starých bohů. Růst nelze zastavit ani zdržet. Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

Postel KARPÓ, měkké záhlaví - krásné opření (po úspěšném dni) Zaoblené čalouněné díly skládané k sobě tvoří plochu zadního vysokého čela. Bočnice a čela jsou spojeny vnitřním kováním, možnost použití různého podnoží. Volitelné solitérní noční stolky, rošty, matrace, případně úložný prostor. Ticho. Na lukách se převaluje mlha jako peřina, jen ze vzdálené továrny jsou slyšet jakési tlumené zvuky. Vůbec všechno je dnes tlumené. Zvuky, barvy i nálady. To Karpó, bohyně podzimu, zarývá svůj pluh a jeho brázdy táhnou po celém horizontu. Stromy, květiny, ptáci a všechno, co po celé léto bojovalo o své místo na slunci, se teď ukládá k spánku. Celá příroda uléhá…….přidejte se! Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

Postel THALLÓ, dekorativně čalouněné záhlaví Vám nabízí komfort v té nejvyšší kvalitě Čalouněná postel, u které je měkčení čela zvýrazněno svisle tvarovanými díly. Bočnice a čela jsou spojeny vnitřním kováním. Velký výběr roštů, matrací, nočních stolků, případně úložného prostoru. Volitelné podnoží. "Po modrém blankytu bělavé páry……ne nebojte, nevracíme se do školních škamen ani na recitační soutěž…Ale upřímně…..nenapadá vás to taky? Thalló, božská klíčnice, nejenže hlídá bránu Olympu, božský příbytek, který šplhá k nebesům. Thalló jakoby sama připomínala bezmračnou letní oblohu, pod níž všechno utichá a chystá se k polednímu odpočinku. Ne, tahle postel nepotřebuje nebesa. Thalló jsou nebesa!" Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

Postel HESTIE, pro příjemné spaní... Celočalouněná postel s vysokým zadním čelem, které je prošité do čtverců a tvarované vtahy. Bočnice a čela spojeny vnitřním kováním, možnost použití různého podnoží. Výběr roštů, matrací a soliterních nočních stolků, případně úložného prostoru. Kdo přichází do domu, ve kterém vládne mír a soulad, je podoben poutníku, který po namáhavé cestě nachází spočinutí v oáze. Ničím nelze nahradit džbán vody pro žíznivého a teplo sálajícího krbu pro znavenou duši. Hestie je jeho ochránkyní a pečovatelkou. Kdo hledá klidný přístav v rozbouřeném světě, utíká k ní jako k bezpečnému kotvišti. Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

LÉDA, postel pro krásné probuzení Čalouněná postel s nízkým zadním čelem, jejíž plocha je čalouněná vodorovnými zaoblenými díly a obvodové hrany tvoří čalouněný rámeček. Krásným doplňkem jsou skleněné noční stolky. Velký výběr roštů, matrací, podnoží, případně úložného prostoru. Kdo je ta dívka, kvůli níž na sebe král bohů bere podobu labutě? Jak postihnout její půvab? Dokázal to božský Leonardo, Puškin nebo Goethe? Nebo ty stovky dalších, kteří ji malovali, psali o ní básně a symfonické skladby, zpívali o ní a uctívali ji? Snad. Ale zadívejte se na chvilku pozorně. Přivřete oči a otevřete svou mysl dávným mýtům. Nezdá se vám, že Léda z naší kolekce ji vystihuje dokonale? Co myslíte? Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

Krásné tvary postele LÉTÓ, nad kterou ráno vychází slunce Čalouněná postel s vysokým zadním čelem, které je skládané ze čvercových dílků s vypouklou vrchní plochou. Bočnice a čela jsou spojeny vnitřním kováním. Velký výběr roštů, matrací, nočních stolků, případně úložnéhzo prostoru. Volitelné podnoží. Pastviny a rozkvetlé louky. Na nich běhají děti, pasáčci hrají na flétny, děvečky a chasníci shrabují a vážou, milenci se ukrývají do snopů. A nade vším se vznáší ta podmanivá letní vůně sena…..Jistě takové idylické obrázky, tisíckrát omleté, známe z poezie i z reklamy, ale proč to nezažívat ve skutečnosti? Létó je příležitost! Pokud Vás zaujal tento produkt a chcete se o něm dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu : nobl.plzen@nobl-plzen.cz

 

Kontinetální postel DIÓNA má v sobě víc, než je na první pohled zřejmé Dokonalé řemeslné provedení s použitím vysoce kvalitních materiálů Vám zaručuje luxus a pohodlí tam, kde trávíte podstatnou část svého života. Lehací plochu tvoří tři samostatné matrace různého vnitřního složení a pro zvýšení komfortu nabízíme solitérní noční stolky. "Nedozírný je oceán. V něm jako v zrcadle shlíží se Dióna, nejkrásnější z Hyád. A stovky jejích družek z té hvězdné mlhoviny ji konejší, když pláče nad svým bratrem. Její pláč však déšť je, co živí prameny, potoky a řeky, jež ústí v tom nekonečném zrcadle. Má barvu stříbra, jak odraz té vesmírné družiny zlehounka plave po jeho vlnách. V nich Dióna chová malého Dionýsa. Vždyť její náruč je tak laskavá a něžná…"