Postele a matrace

Postele a matrace : Dřevěné postele

Carolina

Masivní postele Carolina jsou jedinečné na českém trhu s nábytkem zejména pro své parametry (základní rám je tloušťky 50 mm) , neotřelý design a celkové řešení a zpracování v kombinaci s výslednou cenou. Výrobky ložnicové řady Carolina provedení masiv jsou vyrobeny z masivního buku (kombinace průběžného buku a cinku). Dodávají se standardně v odstínech: natur - č.10, a za příplatek odstín -č. 81 třešeň, č.82, tmavý ořech - č.33 , tabák - č.91, buk hnědošedý - č.96 nebo odstín bílý č.20. Provedení jádrový buk nabízíme v odstínech natur přírodní - č.10 a karamel - č.73. Postel Je dodávána v šířce lehací plochy: jednolůžko 90, 100, 120, 140, dvojlůžko 160, 180, 200 cm. Standardní délka lehací plochy je 200 cm, za příplatek je možno prodloužit na 210, 220 cm nebo zkrátit na 190 cm. Výška postranice je 45cm nebo 50 cm, výška nosné patky pod rošt je nastavitelná od 24,7 do 31,9 nebo 29,7 do 36,9cm. Připočtením výšky roštu a matrace získáte výšku lehací plochy. Ceny postelí jsou uvedeny bez roštů a matrací. Tato postel je určena do prostoru. Pro obě výšky lehací plochy (45 a 50 cm) jsou určeny úložné prostory MAX. Úložný prostor MAX výšky 18 cm je určen pro postele výšky lehací plochy 45 cm a úložný prostor MAX výšky 25 cm je určen pouze pro postele výšky lehací plochy 50 cm.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Carolina

Další fotky

 NO+BL - Carolina NO+BL - Carolina NO+BL - Carolina

Cathrin

Masivní postele Cathrin jsou novinkou na českém trhu s nábytkem zejména pro své parametry, design a celkové řešení s ohledem na výslednou cenu. Výrobky ložnicové řady Cathrin jsou vyrobeny: 1) z masivního buku (parketa - CINK) Dodávají se standardně v odstínech: 10 (přírodní buk), 81 (třešeň světlá), za príplatek: 82 (třešeň tmavá), 33 (ořech tmavý) 91 (tabák) a 96 (buk hnedošedý) 2) z masivního jádrového buku (parketa - CINK) Dodávají se standardně v odstínech: 10 (přírodní buk),73 (karamel) Postel Je dodávána se 3 typy zadních čel v šírkách - jednolužka 90, 100,120, dvojlužka 140, 160, 180, 200 cm. Standardní délka LP je 200 cm, za příplatek je možno prodloužit na 210, 220 cm nebo zkrátit 190 cm.Výška horní hrany postranice je 50 cm. Pod postel je možné umístit úložný prostor MAX i v kombinaci s výklopnými pístovými rošty (viz. samostatný ceník úložných prostoru MAX). Doplňky K postelím nabízíme nocní stolek šíre 48 cm. Všechny zásuvky doplňků jsou nově automaticky vybaveny posuvy se samodovíracím systémem s tlumením. Všechny doplňky jsou dodávány ve smontovaném stavu. Postel je možné doplnti jakýmikoliv doplňky ze sortimentu Mireal (dopuručujemme doplňky Livia).

 NO+BL Kancelářský nábytek - Cathrin
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Cathrin NO+BL - Cathrin NO+BL - Cathrin NO+BL - Cathrin NO+BL - Cathrin NO+BL - Cathrin NO+BL - Cathrin

Dalila

Ložnice DALILA je vyráběna z masivního dubu nebo buku v síle materiálu 40 a 25 mm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Postele jsou vyráběny v několika rozměrových řadách. Za příplatek lze dodat i prodloužené verze ( 210 a 220 cm). Postel DALILA lze dovybavit výklopným úložným prostorem. Komody a skříně se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány buď samostatně nebo jako sestavy, které jsou k sobě spasovány na přání zákazníka, včetně sestav rohových. Na přání lze upravit i vnitřní uspořádání komod a skříní. Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Dalila

Další fotky

 NO+BL - Dalila NO+BL - Dalila NO+BL - Dalila NO+BL - Dalila NO+BL - Dalila NO+BL - Dalila NO+BL - Dalila

Gabriela

Ložnice GABRIELA je vyráběna z masivního dubu nebo buku v síle materiálu 40mm a 25mm. Lůžka jsou vyráběna v několika rozměrových řadách. Výška lehací plochy je 42 - 54 cm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Komody a skříně se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány buď jednotlivě jako solitéry nebo mohou být spasovány k sobě do sestav, případně mohou být upraveny (např. vnitřní uspořádání) na přání zákazníka. Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou. K ložnici lze dodat několik doplňků, např. závěsnou poličku, police, němého sluhu, atd. Ložnici je možné objednat v různých odstínech moření. Postel GABRIELA PLUS vyrábíme ve dvou provedeních. ■s oblým čelem u nohou ■s rovným čelem u nohou Lůžka jsou vyráběna v několika rozměrových řadách. Výška lehací plochy je 51 - 63 cm.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Gabriela

Další fotky

 NO+BL - Gabriela NO+BL - Gabriela NO+BL - Gabriela NO+BL - Gabriela NO+BL - Gabriela NO+BL - Gabriela NO+BL - Gabriela

Leona

Postele Leona je vyrobena z masivního buku, dodává se standardně v odstínech: natur - č.10 za příplatek odstín třešeň - č.81, třešeň tmavá - 82, tmavý ořech - č.33, tabák - 91 nebo odstín hnědošedý - č.96 . Odstín bílý - č.20 je možné vyrobit po konzultaci s obchodním oddělením Postelová řada je vytvořena velmi variabilně tak, aby oslovila co nejširší okruh zájemců o kvalitní spaní. Pod tuto postel je možné umístit úložné prostory MAX i v kombinaci s bočními výklopnými pístovými rošty. Součástí nabídky je široká paleta doplňků (noční stolky, zrcadlo, komody), které jsou dodávány ve smontovaném stavu. Postel Je nabízena ve dvou základních principech. Princip 1 (označení L1 - L4): je založen na tom, že přední čelo postele má nohy tvaru "L" (viz skici a fotografie). Princip 2 (označení R1 - R4): je nabízen s klasickým čelem deskové konstrukce (nohy + výplň). Jednotlivé varianty zadních čel postele a postranic jsou pro oba principy postelí stejné. Veškeré typy postelí LEONA jsou dodávány v šířce lehací plochy: jednolůžko 90, 100, 120, dvojlůžko 140, 160, 180, 200 cm. Standardní délka lehací plochy je 200 cm, za příplatek je možno prodloužit na 210, 220 cm nebo zkrátit na 180, 190 cm. Výška horní hrany postranice je 45cm (šířka postranic 20 cm) nebo 50 cm (šířka postranic 25 cm). U výšky lehací plochy (horní hrana postranice) 50 cm je příplatek viz ceník. Výška nosné patky pod rošt je nastavitelná od 31,6 do 38,8 cm. Připočtením výšky roštu a matrace získáte výšku lehací plochy. Ceny postelí jsou uvedeny bez roštů a matrací. Tato postel je určena do prostoru.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Leona

Další fotky

 NO+BL - Leona NO+BL - Leona NO+BL - Leona NO+BL - Leona NO+BL - Leona

Noe

Nábytek se vyrábí z bukového a dubového masívu a bukové a dubové dýhy.Mořením je upravený na 11 přírodních odstínů. Přední plochy můžou být upravené i barevným emailem. Konečná povrchová úprava se realizuje odolnými polyuretanovými laky.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Noe

Přílohy ke stáhnutí

katalog 05 (pdf)

Další fotky

 NO+BL - Noe NO+BL - Noe NO+BL - Noe

Pavla

Ložnice PAVLA je vyráběna z masivního dubu nebo buku v síle materiálu 25 mm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Postele jsou vyráběny v několika rozměrových řadách a rovněž lze vybrat z několika verzí čel postele. Komody a skříně se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány jednotlivě jako solitéry nebo mohou být spasovány k sobě do sestav včetně sestav rohových, případně mohou být upraveny (např. vnitřní uspořádání) na přání zákazníka. Prosklené varianty se často dodávají jako sestavy do obývacích pokojů. Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou. K ložnici lze dodat několik doplňků, např. toaletní stolek, servírovací stolek, police, atd.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Pavla

Další fotky

 NO+BL - Pavla NO+BL - Pavla NO+BL - Pavla NO+BL - Pavla NO+BL - Pavla

Ráchel

Ložnice RÁCHEL (postele,komody,skříně) je vyráběna z masivního dubu a buku v síle materiálu 40 mm a 25 mm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Postele jsou vyráběny v několika rozměrových řadách. Zákazník si může vybrat ze dvou variant čel postele -prosklené a plné. Postel RÁCHEL s proskleným čelem je možné dodat s osvětlením na dálkové ovládání. U luxusního provedení je osvětlení čela postele navíc plynule stmívatelné. Na přání lze objednat více dálkových ovladačů a ovládat světlo v čele postele z více míst v ložnici. Komody a skříně Ložnice Ráchel se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány buď jednotlivě jako solitéry nebo mohou být spasovány do sestav, lze je také upravit (např. vnitřní uspořádání) dle přání zákazníka. Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Ráchel

Další fotky

 NO+BL - Ráchel NO+BL - Ráchel NO+BL - Ráchel NO+BL - Ráchel NO+BL - Ráchel NO+BL - Ráchel

Rebeka

Ložnice REBEKA je vyráběna z masivního dubu nebo buku v síle materiálu 40 mm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Postele jsou vyráběny v několika rozměrových řadách. Komody a skříně se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány buď jednotlivě nebo je lze libovolně kombinovat do sestav, včetně sestav rohových, případně mohou být upraveny (např. vnitřní uspořádání) na přání zákazníka. Prosklené varianty se často dodávají jako sestavy do obývacích pokojů. Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou. K ložnici lze dodat několik doplňků, např. toaletní stolek, servírovací stolek, police, atd.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Rebeka

Další fotky

 NO+BL - Rebeka NO+BL - Rebeka NO+BL - Rebeka NO+BL - Rebeka NO+BL - Rebeka