Postele a matrace

Postele a matrace : Kontinentální postele

Dióna

Kontinetální postel DIÓNA má v sobě víc, než je na první pohled zřejmé Dokonalé řemeslné provedení s použitím vysoce kvalitních materiálů Vám zaručuje luxus a pohodlí tam, kde trávíte podstatnou část svého života. Lehací plochu tvoří tři samostatné matrace různého vnitřního složení a pro zvýšení komfortu nabízíme solitérní noční stolky. "Nedozírný je oceán. V něm jako v zrcadle shlíží se Dióna, nejkrásnější z Hyád. A stovky jejích družek z té hvězdné mlhoviny ji konejší, když pláče nad svým bratrem. Její pláč však déšť je, co živí prameny, potoky a řeky, jež ústí v tom nekonečném zrcadle. Má barvu stříbra, jak odraz té vesmírné družiny zlehounka plave po jeho vlnách. V nich Dióna chová malého Dionýsa. Vždyť její náruč je tak laskavá a něžná…"

 NO+BL Kancelářský nábytek - Dióna
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL  - Dióna NO+BL  - Dióna NO+BL  - Dióna NO+BL  - Dióna

Original BOX BED

CO JE TO KONTINENTÁLNÍE POSTEL ? JE TO Exkluzivní typ postelí s vysokou ložnou plochou využívaný v těch nejlepších světových hotelích a domácnostech milovníků luxusu. • Tvoří je samonosný rám a sestava matrací – spodního odpruženého korpusu, komfortní střední matrace a luxusního svrchního topperu • Mají nadčasový a velmi elegantní vzhledPoznejte 62 cm čistého pohodlí Základem této kontinentální postele je spojení tří komfortních matrací Matrace tvoří spolu s masivním rámem neuvěřitelnou 62 cm vysokou vrstvu Díky odolnému čalounění a záruce 10 let bude vaše kontinentální postel stále jako nová Kontinentální postel si přizpůsobíte na míru svému interiéru. Vrchní matrace, takzvaný Topper. S kombinací visco pěny s paměťovým efektem a pružné flexi pěny se stará o váš spánkový komfort. Díky pratelnému potahu se snadno udržuje. Nosná matrace se sedmi anatomickými zónami pro dokonalý odpočinek. Jádro s taštičkovými pružinami poskytuje vynikající oporu páteři a hlídá váš ničím nerušený hluboký spánek. Základ matrace, na kterém stojí vaše pohodlí. Spodní matraci tvoří roznášecí vrstva pružin systému Bonell. Je přirozeně tuhá, odolná a rovnoměrně rozkládá tlak. Matrace pevně leží na masivním dřevěném rámu s vyztuženou konstrukcí. Právě díky němu je kontinentální postel správně tuhá a má dlouhou životnost. Vyberte si potah podle svého vkusu! Všechny jsou velmi pevné a dokonale zpracované. Vyrábíme je z několika vrstev bavlny a polyesterového vlákna. Odolné a houževnaté čalounění dokonale izoluje a chrání konstrukci lůžka.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Original BOX BED
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL  - Original BOX BED NO+BL  - Original BOX BED NO+BL  - Original BOX BED NO+BL  - Original BOX BED NO+BL  - Original BOX BED