Postele a matrace

Postele a matrace : Matrace Jelínek

Ester

Pro náročného zákazníka je určena luxusní zónová matrace ESTER. Nosnou částí matrace je purové jádro DURÉN KOMFORT se zónovou profilací. Novinkou jsou výřezy pro vkládání bukových lamel, které jsou v bederní oblasti pro dosažení maximálního vyztužení zdvojeny. Změnu tvrdosti matrace dosahujeme vkládáním či vyjímáním bukových lamel. Významným prvkem je zónové změkčení matrace v oblasti ramen a kyčlí. Vrchní vrstvu matrace tvoří vysoce komfortní 5cm visko elastická latexová pěna EMBRACE. Výška matrace je 20 cm.Potah matrace je snímatelný, prošitý antialergickou vrstvou z dutého vlákna. Tento potah si může zákazník objednat v několika variantách.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Ester

Další fotky

 NO+BL - Ester NO+BL - Ester

Sára klasik

AKCE - SLEVA Charakteristikou matrace SÁRA klasik jsou tři podélné pružící nosníky vyrobené z vysoce kvalitní PUR pěny. Podle hmotnosti uživatele lze nastavit tvrdost matrace v těchto váhových kategoriích:>do 60 kg – šedý > 60 – 80 kg – modrý >80 – 110 kg – růžový > nad 110 kg – oranžový Pružící nosníky matrace je možno vyměnit za jiné dle uvedených váhových kategorií a to do jednoho roku od zakoupení matrace zdarma. V oblasti ramen a kyčlí je možné podélník matrace změkčit či vyztužit výměnou podélného jádra matrace odlišné tuhosti.Na pružný lamelový rošt matrace je položena roznášecí vrstva, zajišťující rovnoměrné rozložení váhy těla. Zákazník si může vybrat roznášecí vrstvu matrace z tzv. studené PUR pěny, Talalay latexu, Nawapuru nebo luxusní latexové pěny EMBRACE. Matrace jsou opatřeny snímatelným potahem, prošitým antialergickou vrstvou z dutého vlákna. Potah matrace si může zákazník vybrat v několika variantách: BAVLNA, Micro Active a ALOE VERA. Matrace SÁRA klasik získala 6x za sebou značku jakosti CZECH MADE.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Sára klasik

Další fotky

 NO+BL - Sára klasik NO+BL - Sára klasik NO+BL - Sára klasik NO+BL - Sára klasik NO+BL - Sára klasik

Zora

NYNÍ AKCE - SLEVA Zónová matrace ZORA byla vyvinuta pro náročné zákazníky.Má stejně jako matrace SÁRA tři podélné pružící nosníky vyrobené z kvalitní PUR pěny. Zásadní rozdíl však je v možnosti regulovat tuhost pružení v libovolných částech – zónách matrace. Do otvorů v nosnících je možno vkládat nebo zpět vyjímat jádra z PUR pěny různé tvrdosti a tím nastavit odlišné pružení v požadovaných zónách, případně změnit pružení celé matrace. Na lamelový rošt je položena roznášecí vrstva, zajišťující rovnoměrné rozložení váhy těla na matraci. Zákazník si může vybrat roznášecí vrstvu matrace z tzv. studené PUR pěny, TALALAY latexu, NAWAPURU nebo luxusní latexové pěny EMBRACE.Matrace jsou opatřeny snímatelným potahem, prošitým antialergickou vrstvou z dutého vlákna. Potah si může zákazník vybrat v několika variantách: potah BAVLNA, potah Micro Active, potah ALOE VERA.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Zora

Další fotky

 NO+BL - Zora NO+BL - Zora NO+BL - Zora NO+BL - Zora NO+BL - Zora