Postele a matrace

Postele a matrace : Pevné rošty

Double klasik

AKCE - SLEVA - viz.přiložený leták.Masivní pevný lamelový rošt s 28 lamelami šíře 38 mm. Lamely jsou pružně uloženy ve výkyvných gumových pouzdrech. Anatomické uspořádání lamel kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla při spánku. V oblasti hrudníku je 5 lamel s možností nastavení tuhosti pružení podle hmotnosti uživatele. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu,větší elasticitu a životnost roštu. Tento rošt je vhodný pro všechny typy matrací. Nosnost do 130 kg.Výška cca 5cm.Dodává se v rozměrech pro ložnou plochu: 80x200,85x195,90x200.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Double klasik

Další fotky

 NO+BL  - Double klasik

Relax klasik

Luxusní pevný lamelový rošt se 42 lamelami šíře 28 mm uloženými v pružných plastových pouzdrech. V bederní části se nachází šest zdvojených lamel, které slouží k nastavení tuhosti dle přání uživatele. Bočnice jsou potaženy fólií a na konci mají plastová pouzdra. Tento rošt je vhodný pro všechny typy matrací. Nosnost roštu do 130 kg.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Relax klasik

XXL

XXL lamelový rošt – NOVINKA - pevný lamelový rošt pro vyšší zatížení - na rám použito kvalitní vrstvené dřevo - doporučené kombinace s matrací Maximus výška roštu: cca 6 cm počet lamel: 28 ks šíře lamel: 35 mm síla 12mm nastavení tuhosti: 5 zdvojených lamel v bederní oblasti možností nastavení tuhosti maximální zatížení: 160 kg

 NO+BL Kancelářský nábytek - XXL