Postele a matrace

Sedací soupravy : Ason

Axa

Axa je rozkládací lůžko s kovovou konstrukcí, lamelovým roštem, bočním čelem a dvěma područkami po stranách. Slouží k trvalému spaní dvou osob. Povlaky jsou snímatelné, typ matrace je možné zvolit z naší standardní nabídky. Lůžko můžeme doplnit opěradlovými polštáři v různých barevných kombinacích. Povysunutím horní matrace můžeme lůžko použít i bez odstranění polštářů. Druhé lůžko o rozměrech 75 x 200cm získáme vysunutím a zvednutím vnitřní části konstrukce. Lůžka nejsou pevně spojena, což umožňuje snadnou manipulaci a možnost použití i v různých místnostech. Pro vytvoření dvoulůžka použijeme ke spojení suché zipy.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Axa

Další fotky

 NO+BL - Axa NO+BL - Axa NO+BL - Axa NO+BL - Axa NO+BL - Axa

Duo

Pohodlné sezení lze snadno změnit na pohodlné ležení. Nadzvednete přední část sedáku pohovky a pak vytažením dopředu pohovku rozložíte. Na pohovce můžete také sedět a popojížděním sedáku vpřed měnit sklon opěradla. Dojedete-li až dopředu, je opěradlo vodorovně a z pohovky či křesla je postel. V našich prodejnách je možno tuto variabilnost prakticky vyzkoušet, abyste plně pochopili jednoduchost a praktičnost nabízeného systému. Prvky DUO vyrábíme v šíři 100,120 a 140 cm jako křeslo - jednolůžko a v šíři 160 cm a 180 cm také jako pohodlné dvoulůžko. Délka lůžka je 200 cm.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Duo

Další fotky

 NO+BL - Duo NO+BL - Duo NO+BL - Duo NO+BL - Duo NO+BL - Duo NO+BL - Duo NO+BL - Duo NO+BL - Duo NO+BL - Duo NO+BL - Duo NO+BL - Duo NO+BL - Duo

Kombo

Pohovka a křeslo KOMBO plní po rozložení funkci lůžka. Dva lamelové rošty (rámy s dřevěnými lamelami) tvoří pružný a prodyšný podklad matrace. Opěradlo umožňuje i vysokým lidem pohodlné opření hlavy, což je u dnešního sedacího nábytku vlastnost výjimečná. Opěrky rukou jsou polohovatelné. Při jejich nastavení nahoru vypadá pohovka velmi zajímavě a je pohodlná jako ušák. Při sklopení opěrek rukou dolů zase pohovka umožňuje sezení více lidem. Zvednutím sedáku se otevře úložný prostor pohovky. Po vyjmutí přikrývek z úložného prostoru sedák sklopíme a je před námi lamelové lůžko velké 140 x 200 cm. Okraje pohovky, které jsme dříve polohovali jako opěrky rukou, můžeme nyní polohovat jako podhlavníčky a to i při ležení a na obou stranách pohovky aniž bychom vstávali. Všechny potahy jsou snímatelné a prací nebo čistitelné. Podobné vlastnosti má křeslo Kombo s tím rozdílem, že abychom získali lůžko, je nutné k němu po rozložení ještě přistavit taburet. Pohovka, křeslo a taburet Kombo tvoří optimální sestavu pro zdravý pasivní odpočinek.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Kombo

Další fotky

 NO+BL - Kombo NO+BL - Kombo NO+BL - Kombo NO+BL - Kombo NO+BL - Kombo NO+BL - Kombo NO+BL - Kombo NO+BL - Kombo NO+BL - Kombo NO+BL - Kombo NO+BL - Kombo NO+BL - Kombo NO+BL - Kombo NO+BL - Kombo NO+BL - Kombo