Postele a matrace

Sedací soupravy : Dolce Vita sofa

Boris

Precizně provedená sedací souprava.Výběr čalounění - látka,kůže,recyklovaná kůže. Nyní v akční nabídce - viz.přiložený leták.Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Boris
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Boris

California

Model sedací soupravy v hladkém stylu. Výrobní elementy : Pohovka 210cm / dvojkřeslo 160 cm / křeslo 115cm. Výběr čalounění : látka, recyklovaná kůže nebo pravá hovězí kůže.Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Záruky, rozsah služeb, dodací lhůty Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Provádíme impregnaci sedacích souprav, dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - California
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Carolina

Luxusně vyvedený model sedací soupravy. Výběr čalounění - kůže,recyklovaná kůže nebo látka. Výrobní elementy : Pohovka pevná š.210cm/pohovka rozkládací š.210cm / dvojkřeslo pevné š.160cm / dvojkřeslo rozkládací š.160cm / křeslo pevné nebo relaxační š.110cm.Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Záruky, rozsah služeb, dodací lhůty Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Provádíme impregnaci sedacích souprav, dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Carolina
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Carolina NO+BL - Carolina NO+BL - Carolina

Fabo

Stylová sedací souprava.Výběr čalounění - látka,kůže,recyklovaná kůže.Výrobní elementy k výběru dle vaší potřeby : pohovka š.195cm / dvojkřeslo š.145cm / křeslo š.100cm. Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Záruky, rozsah služeb, dodací lhůty Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Provádíme impregnaci sedacích souprav, dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Fabo
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Fantasia

Pohovka a křeslo určena i k trvalému spaní v šíři 221 nebo 190cm. Křeslo v šíři 150cm. Čalounění si můžete vybrat - látka,regenerovaná kůže či pravá hovězí kůže.Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Záruky, rozsah služeb, dodací lhůty Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Provádíme impregnaci sedacích souprav, dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Fantasia
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Fantasia

Florida

Luxusně vyvedený model sedací soupravy. Výběr čalounění - kůže,recyklovaná kůže nebo látka. Výrobní elementy : Pohovka pevná š.200cm/ dvojkřeslo pevné š.155cm / křeslo š.100cm. Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Záruky, rozsah služeb, dodací lhůty Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Provádíme impregnaci sedacích souprav, dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Florida
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Florida

Ginevra

Rohová sedací souprava 275 x 165cm. Vyrábí se v pravém i levém provedení. Výběr čalounění : látka,recyklovaná kůže nebo pravá hovězí kůže.Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Záruky, rozsah služeb, dodací lhůty Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Provádíme impregnaci sedacích souprav, dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Ginevra
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Jennifer

Luxusně vyvedený model sedací soupravy. Výběr čalounění - kůže,recyklovaná kůže nebo látka. Výrobní elementy : Pohovka pevná š.200cm/pohovka rozkládací š.200cm / dvojkřeslo pevné š.159cm / dvojkřeslo rozkládací š.159cm / křeslo š.107cm. Nyní v Akční nabídce - viz.přiložený leták.Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Jennifer
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Jennifer

July

Sedací souprava s polohovatelnými podhlavníky. Vyberte si elementy a čalounění ( látka,recyklovaná kůže nebo pravá hovězí kůže)dle Vašich potřeb a rozměrů.Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Záruky, rozsah služeb, dodací lhůty Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Provádíme impregnaci sedacích souprav, dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - July
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - July

Křeslo Italia

Velice pohodlné solitérní křeslo s dřevěnou podnoží. Šíře 80cm / hloubka 80cm (hloubka sedu 56cm) / výška 80cm. Cena v látce a v recyklované kůži 10 350,- Cena v pravé hovězí kůži od : 13 850,- KčPoužitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Záruky, rozsah služeb, dodací lhůty Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Provádíme impregnaci sedacích souprav, dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Křeslo Italia
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Křeslo Italia

Luna

Taburet s lůžkem. Rozkládací taburet s ukrytým lůžkem. Rozměr : 77x105 cm v rozloženém stavu : 187cm Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Záruky, rozsah služeb, dodací lhůty Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Provádíme impregnaci sedacích souprav, dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Luna
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Luna

Marco

Velice pohodlný model sedací soupravy. Výběr čalounění látka,recyklovaná kůže,pravá kůže. Velký výběr elementů Vám umožní sestavit sedací soupravu,dle Vašeho přání. Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Záruky, rozsah služeb, dodací lhůty Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Provádíme impregnaci sedacích souprav, dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Marco
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Montana

Pohodlný model sedací soupravy. Výběr čalounění - kůže,recyklovaná kůže nebo látka. Výrobní elementy : Pohovka pevná š.210cm/ dvojkřeslo pevné š.160cm / křeslo š.110cm. Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Záruky, rozsah služeb, dodací lhůty Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Provádíme impregnaci sedacích souprav, dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Montana
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Nevada

Klasická sedací souprava.Výběr čalounění - látka,kůže,recyklovaná kůže.Výrobní elementy k výběru dle vaší potřeby : pohovka š.204cm / dvojkřeslo š.174cm / křeslo š.120cm. Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Záruky, rozsah služeb, dodací lhůty Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Provádíme impregnaci sedacích souprav, dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Nevada
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Rio

Relaxační křeslo v šíři 60cm / délka 170cm. Cena od 17 000,- Kč v látce a recyklované kůži / pravá hovězí kůže od 20 850,- Kč.Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Záruky, rozsah služeb, dodací lhůty Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Provádíme impregnaci sedacích souprav, dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Rio
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Rio

Sarabanda

Velice pohodlný model sedací soupravy. Výběr čalounění látka,recyklovaná kůže,pravá kůže. Velký výběr elementů Vám umožní sestavit sedací soupravu,dle Vašeho přání. Nyní v Akční nabídce - viz.přiložený leták.Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Sarabanda
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Sarabanda NO+BL - Sarabanda

Virginia

Úžasně zpracovaná sedací souprava.Výběr čalounění - látka,kůže,recyklovaná kůže.Výrobní elementy k výběru dle vaší potřeby : pohovka š.210cm / dvojkřeslo š.160cm / křeslo š.110cm. Použitý materiál - jeho původ - odolnost, flexibilita Užitým materiálem jsou nedráždivé a nezávadné přírodní materiály a nejmodernějšími postupy zpracovaná hovězí kůže. Skelet sedacích souprav je vyroben v kombinaci dřeva a dřevovláknitých desek, které jsou ošetřeny tak, aby jejich životnost byla zaručena v co nejvyšší kvalitě. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna k zabezpečení vyšší objemové stálost a vlhkostní nepropustnosti. Výplně polštářů opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje výrobku maximální objemovou stálost po celou dobu užívání. Škála variability - barevnost, tvarovost Kožený se již nerovná fádní. Naopak nabízíme široké spektrum barev, odstínů, tvarů a velikostí. Záruky, rozsah služeb, dodací lhůty Snažíme se o co nejrychlejší splnění zákazníkových požadavků ať již se jedná o dodací lhůty - max. 4 týdny, záruční či pozáruční servis. Provádíme impregnaci sedacích souprav, dodáváme přípravky na ošetření a regeneraci. Jako doplňky nabízíme dekorační a praktické polštářky v různých barvách a velikostech, taburety a dalši..

 NO+BL Kancelářský nábytek - Virginia
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Virginia