Postele a matrace

Sedací soupravy : PF

Aspen

Souprava zaujme jak svými tvary, tak širokou škálou nabízených prvků, které umožňují nepřebernou nabídku různých variant - přesně podle požadavků zákazníka a dispozic jeho interiéru. Polohovací podhlavníky a příjemně měkké sedáky zajišťují sedací soupravě vedle krásného vzhledu také dokonalé pohodlí. Libovolnou sestavu lze zakončit některou ze tří nabízených variant - čalouněný bok /B/, klasický čalouněný sedák /C/ nebo masivní buková deska mořená do libovolného odstínu /M/. Soupravu je možné doplnit elegantním stolkem v kombinaci čalounění a desky z masivní bukové spárovky. Na výběr jsou tři typy nožiček.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Aspen

Přílohy ke stáhnutí

prospekt (pdf)

Další fotky

 NO+BL - Aspen NO+BL - Aspen NO+BL - Aspen NO+BL - Aspen NO+BL - Aspen NO+BL - Aspen NO+BL - Aspen NO+BL - Aspen NO+BL - Aspen NO+BL - Aspen NO+BL - Aspen NO+BL - Aspen NO+BL - Aspen NO+BL - Aspen NO+BL - Aspen

Baron

Klasická křeslová sedací souprava s vysokým opěrákem v kombinaci s bukovým masivem v bocích.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Baron
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Baron NO+BL - Baron

Ben

Lehké křeslo s nebo bez područky v lamelové bukové kostře s možností stohování.Rozměry:šířka 52 cm x hloubka 57 cm x výška 84cm.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Ben
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Ben NO+BL - Ben

Beneta

Čalouněná sedací souprava s masivními bukovými područkami, která je svými kompaktními rozměry a nabídkou jednotlivých prvků vhodná do malometrážních bytů, kde je vetšinou nutné kombinovat co nejpohodlnější sedací funkci nábytku a možnost, dosti často i trvalého, využívání rozkládací pohovky pro spaní. Pohovkové prvky (tzv. sedy) jsou buď s možností rozložení na lůžko o šíři 73 cm, kde každé lůžko lze rozložit samostatně, nebo v sobě mají zakomponovaný úložným prostor např. pro lůžkoviny. Obě funkce (rozklad i úložný prostor) lze u různých sedáků kombinovat navzájem (každý sedák má buď rozklad nebo úložný prostor - nelze obojí najednou), případně tyto prvky použít v rohové sestavě. Křeslové prvky (s vyššími opěráky) jsou subtilní, lehké a vzdušné, což umožňuje jejich snadné přemisťování v prostoru a vysokým opěrákem je zajištěno pohodlné sezení. Nabízí se křeslo, dvojkřeslo nebo trojkřeslo. Samozřejmostí je možnost libovolné skladby všech prvků, čímž se nabízí téměř nekonečné množství variací pro každý prostor.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Beneta

Další fotky

 NO+BL - Beneta NO+BL - Beneta NO+BL - Beneta NO+BL - Beneta NO+BL - Beneta

Bols

Jednoduchá, odlehčená sedací souprava v provedení křeslo, dvojkřeslo nebo trojkřeslo. Očalouněná kovová kostra je zavěšena v lamelovém masivním rámu, umožňujícím v křesle příjemné pohupování. Nově je v nabídce i polohovací křeslo, které je možno doplnit a obohatit jeho funkčnost stylově stejným taburetem. Ten je možné používat i pro samostatné sezení a rozšířit tím možnosti sedací soupravy. Pohupovací funkce křesla je velice příjemná pro každodenní relaxaci, které se nemusí bát ani "těžké váhy" - garantujeme bezchybnou funkčnost do 140 kg zatížení. Dvojkřeslo a trojkřeslo jsou bez této funkce s pevnými vzpěrami. Odlehčená konstrukce všech prvků zajišťuje bezproblémovou možnost manipulace s nimi při úklidu nebo při přestavování Vašich obývacích pokojů.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Bols

Další fotky

 NO+BL - Bols NO+BL - Bols NO+BL - Bols NO+BL - Bols

Bols křeslo

Odlehčené elegantní křeslo, které skvěle doplní jakýkoliv interier, jakoukoliv sedací soupravu. Očalouněná kovová kostra je zavěšena v lamelovém masivním rámu, umožňujícím v křesle příjemné pohupování. Křeslo lze objednat také v polohovací verzi. Křesla jsou certifikována pro maximální nosnost 140 kg.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Bols křeslo

Další fotky

 NO+BL - Bols křeslo NO+BL - Bols křeslo

Donna

Hladká linie, účelný a jednoduchý design. V nabídce je křeslo, dvojsed, trojsed a dvojsed s relaxačním dílem. Dvojsed s relaxačním dílem je vyráběn v pravém nebo levém provedení, má úložný prostor a možnost rozložení na kvalitní dvojlůžko.Hranaté, geometrické tvary, to je nejmodernější trend čalouněného nábytku, který právě DONNA zachycuje. Jedná se o mohutnou, celočalouněnou soupravu s výrazným bokem a masivní bukovou nohou.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Donna

Další fotky

 NO+BL - Donna NO+BL - Donna NO+BL - Donna NO+BL - Donna NO+BL - Donna NO+BL - Donna

Elano

ELANO*KRÁLOVSTVÍ SNŮ... Další variantou v řadě postelí je model Elano, který splňuje i ty nejpřísnější požadavky pro design moderních postelí. Dokonalé zpracování čalounění dělá z tohoto kusu nábytku designový skvost. Bohatá nabídka typu potahových materiálů a jejich barev dle přání zákazníka - to je u nás samozřejmostí. A nezáleží na tom, zda si vyberete látku, kůži nebo koženku...

 NO+BL Kancelářský nábytek - Elano

Další fotky

 NO+BL - Elano NO+BL - Elano

Falco

Výběr odstínů dřeva a výběr potahové látky nebo kůže. POPIS : Masivní bukové seniorské křeslo s vyšším sedem a příjemným zvýšeným opěrem , stohovatelné.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Falco
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Fany

Stylové křeslo s pevným čalouněním na ohýbané lamelové kostře odpovídající nejnovějším trendům. Rozměr: šířka 62cm/ hloubka 73cm / výška 87cm

 NO+BL Kancelářský nábytek - Fany

Další fotky

 NO+BL - Fany

Klasik

Rozkládací pohovky s úložným prostorem a možností rozložení na dvojlůžko o šíři 140 cm. Konstrukce je shodná se standardními válendami určenými pro plnohodnotné spaní, obě matrace mají totožnou výplň, díky čemuž je v rozloženém stavu lůžko jednolitě tuhé. Pohovka je díky svým rozměrům a možností rozkládání vhodná i do menších bytů, dětských pokojů a podobných prostorů, kde záleží na co nejmenším rozměru a plné funkčnosti daného kusu nábytku. TIP: Rozkládací pohovky KLASIK velmi dobře vypadají v kombinaci s křesly ROXA nebo ROCA - viz. ústřední fotografie (Roxa vlevo, Roca vpravo) - která mají stejný typ područky.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Klasik

Další fotky

 NO+BL - Klasik NO+BL - Klasik NO+BL - Klasik NO+BL - Klasik NO+BL - Klasik

Leda grand

Exkluzivní sedací soupravy LEDA GRAND jsou vyráběny z masivního bukového dřeva a pravých přírodních kůží. Kvalitou použitých ekologických materiálů a prvotřídním provedením splňují veškeré požadavky pro vybavení reprezentačních prostor různých institucí nebo bytů. Rozměrově je LEDA GRAND shodná se soupravou LEDA LUX vysoká.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Leda grand

Další fotky

 NO+BL - Leda grand NO+BL - Leda grand NO+BL - Leda grand

Leda lux

Stálice na trhu.Dlouhodobě oblíbená sedací souprava mezi českými zákazníky - tradice této trvalky mezi sedacími soupravami hovoří sama za sebe (vyrábí se již od roku 1979 - to ještě za éry Hikoru Písek). Sedací soupravu lze s úspěchem použít pro vybavení jak veřejných interierů, tak bytových prostor - svou eleganci skrytou v kombinaci bukového masivu a čalounění uplatní vždy. Volné sedací i opěradlové polštáře lze obracet pro zvýšení životnosti soupravy. Pohovku lze rozložit na jedenapůllůžko pro příležitostné přespání. Vyrábí se i v rohové variantě. K rohovému dílu lze připojit z obou stran křeslo, dvojkřeslo nebo trojkřeslo. Sedací soupravy Leda Lux - to je vždy ta správná volba pro jakýkoliv interier.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Leda lux

Další fotky

 NO+BL - Leda lux NO+BL - Leda lux NO+BL - Leda lux NO+BL - Leda lux NO+BL - Leda lux NO+BL - Leda lux NO+BL - Leda lux

Lexus

LEXUS-LUXUSNÍ POHODLÍ Ušlechtilý tvar, dokonalé zpracování a detaily. Použité dřevo působí v interiéru útulně, potah z pravé hovězí kůže nebo v látce zdůrazňuje komfortní provedení této novinky. Bez nadsázky lze hovořit o šperku v bytovém interiéru. Konstrukce z buku, na sedáku mimo jiné kovové pružiny a na opěrácích výplň ze studené PUR pěny. Prostě jsme se pořádně snažili propojit moderní design s tradičním řemeslem.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Lexus

Další fotky

 NO+BL - Lexus NO+BL - Lexus NO+BL - Lexus NO+BL - Lexus NO+BL - Lexus NO+BL - Lexus

Monaco

Neexistuje snad prostor, kde by tato pohovka nemohla být umístněna. Jednosedy, relaxační díly nebo volná zakončení se nabízejí v šíři 60,73 nebo 80 cm, dvojsedy v šíři 120, 146 nebo 160 cm a boky v šíři 20 či 25 cm dokonale vyplní každý prostor. Dvojsed 146 cm může být doplněn o příležitostné lůžko, čímž se ještě zvýší dokonalý komfort této sedací soupravy.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Monaco
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Monaco NO+BL - Monaco

Monastir

Celočalouněná pohovka pro každodenní spaní s kvalitní matrací ze studené PUR pěny o síle 14cm a jednoduchým rozkládacím mechanismem, který se velice snadno obsluhuje (rozložení za 3 vteřiny).

 NO+BL Kancelářský nábytek - Monastir
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Přílohy ke stáhnutí

rozměry (png)

Další fotky

 NO+BL - Monastir NO+BL - Monastir NO+BL - Monastir NO+BL - Monastir NO+BL - Monastir NO+BL - Monastir NO+BL - Monastir

Mondo

MONDO-KRÁLOVSTVÍ SNŮ... Postel Mondo je odrazem nejmodernějších trendů v designu postelí. Hlavním rysem této postele je do posledního detailu propracovaná kombinace mořeného bukového masivu a čalounění z různých materiálů. Na základě požadavku zákazníka lze tuto postel vyrobit i s úložným prostorem. Noční stolky, jsou volitelnou součástí, takže záleží jen na Vašem přání, zda je k posteli zvolíte.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Mondo

Další fotky

 NO+BL - Mondo NO+BL - Mondo

Monty

Stylové křeslo s pevným čalouněním na ohýbané lamelové kostře odpovídající nejnovějším trendům. Rozměr: šířka 66cm / hloubka 82cm / výška 106cm.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Monty

Další fotky

 NO+BL - Monty

Moris

Klasická sedací souprava s důrazem na absolutní komfort sezení.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Moris
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Moris NO+BL - Moris

Nela

Čalouněné křeslo typu Nela - na první pohled sice strohé, přesto každý, kdo se rozhodne do něj usednout a nechat se jím přesvědčit o možnosti spojení pohodlí a skvělého designu, ocení jeho pohodlnost a funkčnost. Čalouněná křesla tohoto typu velice snadno doplní rozkládací pohovky z naší nabídky a poskytnou tak překvapivě jednoduchým a nenáročným způsobem zákazníkovi komfort plnohodnotné sedací soupravy. Snadnost výměny vrchního čalouněného návleku upevněného na základní kovové kostře činí z tohoto výrobku praktický a trvanlivý kus nábytku pro Váš interier. Rozměr: šířka 67cm / hloubka 83,5cm / výška 102cm

 NO+BL Kancelářský nábytek - Nela

Další fotky

 NO+BL - Nela NO+BL - Nela NO+BL - Nela

Otava

Sedací souprava s masivním bukovým bokem. Pohovku popř. jednosed lze vyrobit v rozkládací nebo pevné variantě v šíři sedáku 80 nebo 90 cm. U pohovky lze rozložit každé lůžko zvlášť.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Otava
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Otava NO+BL - Otava NO+BL - Otava

Parma

Jednoduchý a účelný design, hladká linie, množství variabilních komponentů s možností snímatelných potahů.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Parma
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Parma NO+BL - Parma NO+BL - Parma NO+BL - Parma NO+BL - Parma

Polo

Pohodlné křeslo s masivní bukovou kostrou, které má vynikající uplatnění v soukromých i veřejných interiérech.Rozměr:šířka 56cm x hloubka 58cm x výška 85cm

 NO+BL Kancelářský nábytek - Polo
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Porto

Stylová čalouněná sedací souprava vyjadřující nejnovější trendy ve vývoji sedacího nábytku. Tvary jsou přísně geometrické a potah je proveden bez jakéhokoliv řasení. Švy na potahové látce jsou rozštepované do plochy, ke zdůraznění tvaru. Důležité je i to, že na sedácích a lůžkové ploše pohovky je jako výplňový materiál použita studená PUR pěna. Pohovka a jednosed jsou rozkládací, každé ze dvou lůžek pohovky lze rozložit zvlášť.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Porto
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Porto NO+BL - Porto NO+BL - Porto

Reno

RENO-KRÁLOVSTVÍ SNŮ... Kombinace toho nejlepšího, co můžeme oblasti čalouněného nábytku nabídnout - to je přesně postel Reno. Vyvážené spojení čalounění a tradičních dřevěných prvků dodává této posteli nenuceně, ale o to důrazněji, nádech dokonalosti a zároveň univerzálnosti. A přesně o to nám při jejím vývoji šlo. Libovolný odstín moření dřevěných částí i volný výběr potahového materiálu - to všechno je postel Reno!

 NO+BL Kancelářský nábytek - Reno

Další fotky

 NO+BL - Reno NO+BL - Reno

Rival

Pohovka s úložným prostorem a možností rozložení na dvojlůžko. Výrobek je díky svým rozměrům a možnosti rozkládání vhodný i do menších bytů, dětských pokojů a ubytoven. Pohovku je vhodné kombinovat s křeslem Bols.Rozkládací pohovky - pro někoho možnost, jak prakticky a bez větších nákladů významně rozšířit funkční dispozice svého obydlí, pro jiného téměř "životní nutnost", bez které by nebyl schopen bezproblémově existovat... Ať je nám to milé či ne, jsou rozkládací pohovky v dnešní době velmi podstatnou, a hlavně v mnoha případech téměř denodenně využívanou, součástí našich domovů. Málokdo, kdo bydlí v bytě 1+1 nebo garsonce o rozloze 34-38 m2 si může dovolit "vyplýtvat" veškerý svůj už tak vzácný obytný prostor na sedací soupravu a ještě k tomu samostatnou postel. A přesně proto existují na trhu s nábytkem rozkládací pohovky. Rozkládací pohovky Rival a většina dalších, které jsou založeny na stejném principu rozkládání, jsou vynikající plnohodnotnou alternativou k variantě, která je mnohem náročnější na prostor - možnosti typu "samostatná pohovka + samostatná postel" - při volbě rozkládací pohovky Rival (či případně Klasik z naší nabídky) nemusíte ani o kousek slevit ze svých požadavků na plně komfortní sezení a zároveň s ním spojené velmi pohodlné spaní, ať už pro každodení používání nebo pro nečekanou návštěvu jednou za měsíc, kterou je třeba uložit k pohodlnému přespání u přátel či příbuzných. Součástí rozkládací pohovky, která povyšuje tento výrobek o třídu výš, jsou obě funkční varianty dostupné pro tento druh nábytku - úložný prostor a zároveň možnost rozložení na pohodlné a hlavně plně funkční dvojlůžko o šíři 145 cm. Základní konstrukce této rozkládací pohovky je shodná s běžnými plnohodnotnými válendami jaké znáte, kdy obě matrace obsahují shodné pružinové jádro Bonell obalené PUR pěnou té nejvyšší kvality, díky čemuž je i v rozloženém stavu zajištěna rovnoměrná tuhost sedací/lehací plochy v celé šíři pohovky. Bez nadsázky se dá říci, že není rozdíl mezi kvalitou spaní na standardní posteli a rozkládací pohovce Rival. Rozkládací pohovky Rival jsou velmi subtilní a díky svým kompaktním a přesto plnohodnotným rozměrům a integrovanou možností rozkládání vhodné i do malometrážních bytů, dětských pokojů a podobných prostorů. Pohovky Rival jsou velmi často s úspěchem používány zejména v garsonkách nebo v domech s pečovatelskou službou, kde není nikdy volného prostoru nazbyt. Na hlavním snímku vidíte kombinaci rozkládací pohovky a odlehčených pohupovacích křesel Bols, díky nimž je tato sestava schopna splnit i funkci plnohodnotné sedací soupravy se všemi jejími přednostmi doplněnými navíc o jednoduše geniální rozklad. Samozřejmě lze tuto rozkládací pohovku doplnit libovolnými křesly z celého sortimentu dle výběru zákazníka a u všech těchto prvků lze vybrat libovolný typ potahu a odstín moření dřevěných bukových částí.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Rival

Další fotky

 NO+BL - Rival NO+BL - Rival NO+BL - Rival NO+BL - Rival

Roca

Křesla Roca - malý pomocník s velkým přínosem Stylové křeslo s pevným čalouněním na dřevěné kostře, které je možné kombinovat se sortimentem Roxa, se kterým má společné područky, nebo použít samostatně. Křesla lze také použít jako vhodný doplněk rozkládací pohovky Klasik, se kterou lze obojí při stejném potahu a moření využít jako plnohodnotné sedací soupravy.Rozměr: šířka : 61cm / hloubka 80cm / výška 86cm.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Roca

Další fotky

 NO+BL - Roca NO+BL - Roca NO+BL - Roca

Roxa

Odlehčená sedací souprava vyráběná v kombinaci masivního bukového dřeva a volných čalouněných polštářů. Oblíbená jsou především křesla, která doporučujeme i k naší pohovce KLASIK. Rozkládací pohovku ROXA lze použít jako dvojlůžko pro příležitostné přespání. Pohovka se vyrábí i ve verzi s úložným prostorem místo rozkládání. Souprava je určena do menších prostorů, případně pro ty, kdo chtějí dobře sedět za méně peněz.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Roxa

Další fotky

 NO+BL - Roxa NO+BL - Roxa NO+BL - Roxa NO+BL - Roxa

Sam

Pohupovací křeslo na lamelové bukové konstrukci.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Sam
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Sonet

SONET-KŘESLA Designové křeslo od arch. Vlastimila Tesky Rozměry: křesílko: šířka 65cm x hloubka 58cm x výška 82cm. stolek: průměr 80cm, výška 77cm, výška police 28cm židle : šířka 47cm x hloubka 57cm x výška 94cm

 NO+BL Kancelářský nábytek - Sonet
Cena od (bez DPH): 0,- Kč
Cena od (s DPH): 0,- Kč

Další fotky

 NO+BL - Sonet NO+BL - Sonet NO+BL - Sonet NO+BL - Sonet

Toca

Stylové křeslo s pevným čalouněním na dřevěné kostře, které je možné kombinovat se sortimentem Toscano nebo použít samostatně.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Toca

Další fotky

 NO+BL - Toca NO+BL - Toca

Toscano

Čalouněná sedací souprava s masivními bukovými područkami. Pohovka je rozkládací, dvoulůžková, každé lůžko lze rozložit samostatně. Křesla jsou lehká, což umožňuje jejich snadné přemisťování v prostoru a vysokým opěrákem je zajištěno pohodlné sezení.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Toscano

Další fotky

 NO+BL - Toscano NO+BL - Toscano NO+BL - Toscano

Variant

Spolu se souborem FORTUNA vlajková loď v nabídce firmy. Jednotlivé prvky jsou samonosné a lze je sestavovat libovolně od samotného jednosedu až po rohové pohovky omezené pouze velikostí volného prostoru v interiéru. Každý z prvků může být zakončen bokem nebo může být bez boku, přičemž k tomuto zakončení je možné přidat jeden z nabízených taburetů, které svými rozměry korespondují s rozměrem sedáku. Jednotlivé prvky (sedy) mohou být buď rozkládací (každé lůžko lze rozložit zvlášť) nebo s úložným prostorem. Nožičky u všech částí lze vybrat jak kovové tak z bukového masivu.

 NO+BL Kancelářský nábytek - Variant

Přílohy ke stáhnutí

prospekt (pdf)

Další fotky

 NO+BL - Variant NO+BL - Variant NO+BL - Variant NO+BL - Variant NO+BL - Variant NO+BL - Variant